Superman (1978) afişi

Superman (1978)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
143 dakika
Arcadia Krypton gezegeni yok olmak üzeredir. Gezegeni terkedecek kadar aracı olmayan sakinleri, küçük bir bebeği bir kapsülle uzaya yollarlar. Kapsül uzun bir seyahat sonrası dünyaya, küçük bir Kansas kasabasına düşer. Kapsülü ve içindeki bebeği yaşlı ve çocuksuz bir çift olan Kent'ler bulur. Clark adını verdikleri ve kendi öz çocukları gibi sevdikleri çocuğun büyüdükçe inanılmaz güçlere sahip olduğunu keşfederler.

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Herkesin dediği gibi yılına göre çok çok iyi bir film. Ondan ziyade seri başlangıcı olarak da çok iyi bir başlangıç olmuş. Anlaşılır ve yalın bir filmdi. Her şey netti. Tabi olumsuz bir çok yönü de var yok değil. Oyunculuklar, diyaloglar hele ki Türkçe dublaj izledim neden bilmiyorum, o da biraz sinir bozucuydu her şeye rağmen bir kahramanın sinema doğuşu gayet hoştu. İzleyin bence :D
3
1 yıldan fazla önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Hakkını Yememek Lazım Yılına Göre İyi Bir Film Boş Vakitte Rahatça İzlenebilir
1
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Zamanına göre güzel bir film fakat gel gör ki zamanının çok ilerisindeyiz ve bugün bu grafikler pek ilgi çekici gelmiyor. Yan oyunculukların bazılarını da başarısız buldum. Yine de hayranları ve klasikseverler keyif alacaktır. Hoş bir film.
3
neredeyse 2 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
yapım yılına göre iyi bir film.
4
neredeyse 2 yıl önce

Superman filmini beğenenler

Superman filmi hakkında ilgi çekici içerikler