Kasimda ask baskadir (Sweet November) (2001)

Kasimda ask baskadir (2001)
Sweet November

Puan Like 7.7 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
119 dakika
TAGUT Filmde Nelson Moss (Keanu Reeves) yaşamını işine adamış tipik bir iş adamıdır.Bir ehliyet sınavında Sara(Charlize Theron) ile tanışır.Sara her ay evini ve kalbini problemli bir adamla paylaşır.Sara, Nelson'a 1 ay boyunca onunla yaşamasını teklif eder(Kasım ayı boyunca).Nelson teklifi kabul eder ve aynı evde yaşamaya başlarlar ve birbirlerine aşık olurlar.Sara hayatında ilk kez bir erkeğe aşıktır ve aslında Sara kanserdir ve bunu Nelson'la paylaşmaz.Nelson Sara'nn kanser olduğunu öğrendiğinde Sara ondan ayrılmak ister.Nelson bu ayrılığa karşı çıksa da sonraları Sara ile ayrılırlar.

Yorumlar

PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
İki oyuncuyu da sevdiğimden pek yermek istemiyorum pek ama gelmiş geçmiş en overated filmlerden biri demeden de kendimi alamıyorum. 5/10
2 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Sonu şaşırtmalı ve hüzünlü biten çok abartılmaması gereken bir romantik filmdi.
2 yıldan fazla önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Kendi adıma ben genel olarak beğendim. Ha mükemmel miydi değildi. Sonunu da beğenmeyenler oluyo ama bence böyle bitmesi gerekiyodu.
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İğrenç çevirisi yüzünden izlemeyen herkesin aşkın kasım ayında daha güzel birşey olduğunu sandığı ve sonbahar bilmem ne falan aşkın kasımdaki güzelliğini anlattığını düşündüren film. Fakat aşk kasımda başka falan değildir. Bende böyle düşündüğüm için sıradan bir romantik film diye her ne kadar uzun süre ertelesemde iki sevdiğim oyuncu olduğu için boş bir anımda izleyeyim dedim. Başlarda biraz bu nasıl saçmalık desem de sonunda ağlamaklı ekrana bakakaldım :D romantik film seven bir insan değilim fakat bu gerçekten harika bir film. Kendi alanında da en iyisi bana kalırsa. Tabi şu ana kadar izlediklerim arasında.
neredeyse 5 yıl önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Genelde bu tür filmlerin hayranı degilimdir. Eğer çok beğenilen bir film ise ya da sevdigim oyuncular oynuyorsa tercih ederim aşk filmlerinii ancak bu film izlediklerim arasında en kötüsüydü. Çok tuhaf ve anlamsız buldum
neredeyse 5 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
arşivlik film ..
neredeyse 5 yıl önce
anotherdimension profil resmi
anotherdimension
worst romance ever?
neredeyse 5 yıl önce
deryasarihan profil resmi
deryasarihan
the classic.... :)))
neredeyse 5 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Nelson Moss (KEANU REEVES) ve Sara Deever (CHARLIZE THERON) Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka ortak hiçbir yönleri yoktur. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen biridir.. Sara ile tanışıncaya kadar. Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.
5 yıl önce
TAGUT profil resmi
TAGUT
Kasımda aşk başkadır diye bildiğimiz izlenebilecek en güzel romantik filmlerden bir tanesi.Hala izlemediyseniz kesinlikle izleyin!
5 yıldan fazla önce
starch profil resmi

Sweet November filmini beğenenler

Sweet November filmi hakkında ilgi çekici içerikler