Synchronicity (2015) afişi

Synchronicity (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Gizem
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
101 dakika
Supuble Synchronicity filminde bir grup bilim adamı zaman yolculuğu ile ilgili çalışmalar ve araştırmalar yapmaktadır. Bu bilim adamları bir şirketin sponsorluğunda zaman makinesi yapmaya çok yaklaşmışlardır. Bilim adamlarımızdan bir tanesi zaman makinesinin deneme aşamasında denek olarak kendini kullanır. Bu saatten sonra olaylar çok daha ilginç bir hale gelecektir. Bilim adamımız geçmişe dönmüştür. Geçmişe dönmesi ile fark ettiği ayrıntılar onu çok ilginç olayların içine doğru sürükleyecektir.

Yorumlar

mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir------> bütün zaman yolculuğu, paralel evren filmleri gibi karmakarışık. bir çok şey anlatıp sonuca bağlamayan filmlerden.
değişiklik yapıp ikinci turda, mcknight geçmişe gitmeden brianne tutsa, 2 saniye yetecek.ceketten çekse gidemez yani, saniyelik olay. değişir zaman çizgisi. birde öyle izleyelim. hepsi sözleşmiş gibi bozmuyorlar çizgiyi. aynı şekilde olacak illa. bu bilim tam kurulmuyor demek ki.
ayrıca mrd nedir? çok şey anlatıyormuş gibi kısaltmasını söyleyip durdular. kısaltmaysa tabi.
çiçeği geçmişe gönderdikleri sahnenin aynısını ben yaşadım, fotoğrafçıda. çiçeğin olduğu yerde ben, etrafta ışık saçan o aletlerden. vesikalık çektiriyordum.
bir de şu sağı solu karıştıran adam var. ne kadar sıyrık olursan ol, günde 10 tekrar yaptığın şeyde artık sağ-sol karışmaz. kas hafızası diye bir şey var. bilmeden yaparsın.
oyunculara notum tam, benim sorunum yapımla. aç izle jet lii nin tek diye bir filmi var. diğer evrende kendini öldürdüğünde daha güçlü oluyor. kötü bir film olsa da bu filmden daha cesur olduğu kesin.
0
1 yıl önce
BOZO profil resmi
BOZO
Bu tarz zaman konulu filmler güzel oluyor .Fakat Predestination , Los cronocrímenes , 12 monkey filmlerine göre daha vasat bir film . Aşırı derecede teorik bilgi var .Beyin yakmak isteyenler izleyebilir :) ...
3
1 yıldan fazla önce
tugbadursun profil resmi
tugbadursun
İyi bir paralel evren filmi, izlenebilir.
0
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
filmi tavsiye üzerine izledim, görsel öğeler hayranlık vericiydi, zaman yolculuğu üzerine oturtulmuş sağlam bir senaryo var biraz kafa karıştırıcı olabiliyor ama benim için ilgi çekici bir filmdi çok beğendim.
2
neredeyse 2 yıl önce

Synchronicity filmini beğenenler

Synchronicity filmini içeren raflar

Synchronicity filmi hakkında ilgi çekici içerikler