Yerdeki Yıldızlar (Taare Zameen Par) (2007)

Yerdeki Yıldızlar (2007)Taare Zameen Par

Puan 9.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
165 dakika
2745
24
5594
610
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Bireysel farklılıklara saygı duyulup, değer verildiğinde dünyanın ne kadar da harika bir yer olabileceğini görüyoruz ☆ ☆ ☆
error_outline
1 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Yer yer ağladık yer yer sinirlendik yer yer güldük... Ders niteliğinde bir filmi daha geride bıraktık ^^
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
ağlamamak elde değil ki arkadaş... Gerçekten güzel bir farkındalık filmi. bazen bizde olmayan bir özellik belki de farklı bir özelliğin çok gelişmesinden dolayıdır. Muhakkak izlenmesi gereken filmlerden...
error_outline
4 yıldan fazla önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Çok tatlı bi filmdi özellikle vurgulanan sözler. Hint filmlerini sevsemde zaman bakımından aşırı uzun geliyor o yüzden hep şimdi mi izliyim sonra mı izliyim diye ertleyebiliyorum. Ders niteliğinde ki filmleri ayrı seviyorum.
error_outline
4 yıldan fazla önce
mnvvr profil fotoğrafı
mnvvr
Harikanın ötesinde bir film geç kalmışım izlemekle böyle meslektaşlara ihtiyacımız var
error_outline
5 yıldan fazla önce
Reyhunlu profil fotoğrafı
Reyhunlu
izlemeden olmeyin.
error_outline
5 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Ne yazık ki çok beklettiğim bir film. Harika, muhteşem, çok duygusal bir o kadar da eğitici bir film. Eğitimci olmanın ne kadar sabır ve emek gerektirdiğini anlatıyor. Çok beğendim.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Ishaan ogrenme zorlugu cekmektedir.Ailesi kendisine surekli kizmakta ve ogretmenleride ceza vermektedir ta ki resim ögretmeniyle karsilasincaya kadar Duygusal bir hint filmi.
error_outline
6 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Ben ne yazık ki bir sürü övgülerde bulunamayacağım. Evet filmin verdiği mesaj müthiş, çok derin, oyunculuklar süpeeerrr... Fa-kat böyle bir öğretmen yok gerçeklikten çok uzak geldi bana. 2 okulda birden çalışacak onca öğrencinin içinden birinin sıkıntısını araştıracak, üşenmeyip yarım gün uzaklıktaki ailesiyle konuşacak, ailesinin tüm gereksiz tepkilerine karşın, çocukla her boş zamanında ilgilenmeye devam edecek.... Enteresan(!) Bundan da geçtim, Aamir Khan filme girene kadar müthiş sıkıldım. Tamam çocuk problemli de bunu bize yarım saattede anlatabilirlerdi. Saatlerce problemli bir çocuğun şımarıklığını huysuzluğunu aksiliğini izledik ( aslında öyle değil ama ilk 2 saatte öğretmeni henüz çocuğun bu tavırlarına neden olan rahatsızlığı keşfetmediği için izlerken şımarık huysuz bir çocuk izliyormuş gibi oldu tabi) Ayrıca 1 öğretmenin(Aamir Khan) çok çok özverili oluşu anlatılmış da ,onunla karşılaşana kadar geçirdiği okul yıllarındaki diğer öğretmenleri tam bir malmış demek ki...Neyse verdiği mesaj çok anlamlı ve derin bu yüzden izlenmeli!
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Aamir Khan zaten ayrı bir dünya. En sevdiğim yapıtlarından biri oldu bu film. Çok etkili. Ders verir nitelikte şahsen. Biz insanlar hayatın akışına kapılıp asıl yaşamamız gereken ve önemli olması gereken bir çok şeyi göz ardı edebiliyoruz. Farkındalık yaratan bir filmdi. İzlenmeli kesinlikle.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
ufukercetin profil fotoğrafı
ufukercetin
Sevgi , inanmak , güvenmek aamir khan dan bir başyapıt daha
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
10ur profil fotoğrafı
10ur
film ilk olarak Aamir Khan yapımı olduğu için izlenmeli tek dezavantaji izleyiciyi biraz sıkabilir süresi uzun ama kurgusu ve olaylar mükemmel izlenmeye değer bir film
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
EntelKarinca profil fotoğrafı
EntelKarinca
Güzel bir film fakat gereksiz uzundu. Bir buçuk saatte anlatılabilirdi bu film. İki buçuk saat uzatılması gereksiz olmuş.
error_outline
7 yıldan fazla önce
melisakbaba profil fotoğrafı
melisakbaba
Gözyaşlarım dinlemedi Aamir Khan imzalı şahane bir film
error_outline
7 yıldan fazla önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Gerçekten her çocuk kıymetlidir...
error_outline
neredeyse 8 yıl önce