Takip 3: Son Karsilasma (Taken 3) (2014) afişi

Takip 3: Son Karsilasma (2014)
Taken 3

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Aksiyon
Yönetmen
Ülke
Fransa
Süresi
109 dakika
gkhn. Bryan Mills, ajanlık ve ertesinde gelen aksiyon dolu günlerini geride bırkatığını umarak California/Los Angeles'ta sakin bir hayat sürmektedir. Kızı Kim ve eski karısı Lenore'ın can güvenliğini sağlamış, kendi kozasına çekilmiştir. Öte yandan Lenore'in şimdiki eşiyle evliliğe dair sorunları vardır ve kızı Kim tüm sevgisine rağmen babasına açıklayamadığı bir sırrı saklamaktadır. Kafasını arkadaşlarıyla boşaltmaya çalışırken, Bryan'ın başına hiç umulmadık yeni belalar gelecek ve eski ajan büyük bir kovalamacanın içinde kendisini gerçeğin peşinden koşarken bulacaktır...

Yorumlar

Turkeywood profil resmi
Turkeywood
Bence İlk 2 serisi İzleyiciyi doyurdu.Bu bazılarına fazla gelebilir.Aynı konu aynı aksiyon birazda digerlerine göre gizem azdı. Ama izlenilir.Kötü degil ama bu filme doyduk artık. iyi seyirler.
1 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
en az diğer serileri kadar güzel bol aksiyonlu muhteşem bir film.
1 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Liam reis var diye izleniyor evet ama sıktı be abi. Hem neden artık Arnavutlar yok. Ruslar ile olmuyor bu iş. Ruslar hemen adamın karısını öldürmüşler, Arnavutlar öyle mi? Yaşasın Arnavutluk! Kahrolsun Ruslar.
2 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Dün izledim ve artık klişe olmuş aksiyon sahneleri ile liam neeson 62 yasına gelmış hala tüm dünyayı karşısına alıyor . iyi zaman geçirebileceğiniz bir film ama artık çok sıradan ve klişe bir konuya ve sahnelere sahip oldugunu düşünüyorum .
neredeyse 3 yıl önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Çok fazla yorumlanacak bir şey yok filme dair. Klasik aksiyon filmi işte :) Olmayacak şeyler oluyor, yapılamayacak şeyler yapılıyor. Buna rağmen izliyor, beğeniyoruz. Kaldıki bende çok beğendim :)) Serinin ilk filminden bir, iki tık kötü, ikinci filme göre çok çok iyi olmuş. Aksiyon severlerin çok beğeneceğinden eminim.
neredeyse 3 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Herhangi bir film serisine başlayınca bitirmek istiyorum. Klasik aksiyon filmlerinden. Kötü değildi.
neredeyse 3 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
1 son yılların en iyisi .. 2 çok kötüydü 3 de varmış şimdi gördüm izlenir tabi :)
3 yıl önce

Taken 3 filmini beğenenler

Taken 3 filmini içeren raflar

Taken 3 filmi hakkında ilgi çekici içerikler