Hayatin benim (Taking Lives) (2004)

Hayatin benim (2004)Taking Lives

Puan 7.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
103 dakika
78
2
302
61
SonofGods profil fotoğrafı
SonofGods
Finali idare eder. Kurgusu o kadar merak uyandırmıyor.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Her açıdan daha 15. Dakikada çözdüğüm ve hiçbir açıdan beni şaşırtmasa da beğendiğim film oldu, gerilim hissiyatı karakter bazlı gerçekten iyi verilmiş öyleki gerçek anlamda korkup film boyunca etrafımı kontrol ettim, konusu da ilgi çekici ve güzel işleniş aynı şekilde iyi, bence izleyin zamanınızı farklı kılacağı kesin. Bu arada Ethan ne döktürmüş ama :)
error_outline
2 yıldan fazla önce
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
Tam beğenmicektim filmi finali görünce iki arada bir derede kaldım :)
error_outline
2 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Özellikle finali çok iyiydi. Angelina yine güzel hep güzel :)
error_outline
3 yıldan fazla önce
TheBride profil fotoğrafı
TheBride
Imdb puanı:6.2 Filme göre bana puanı düşük geldi. Bence oyunculuklar ve senaryo açısından çok başarılı bir gizem ve aksiyon filmi.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Bu kadar zeki geçinen bir FBI ajanın bu kadar basit ve bariz bir oyuna gelmesini anlayamasam da final sahnesinde o zeka parıltısını görmenin verdiği tatmini yaşıyorum :D Ethan Hawke yi gözümüzü sokmaslardı çok daha kaliteli bir film olabilirdi.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Vay be. Final sahnesi gerçekten etkileyiciydi. Katil beklediğiniz kişi çıkıyor da olay beklediğiniz gibi olmuyor :D Ve tabii Angelina Jolie farkı...
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
özellikle final sahnesi süperdi.izlenir
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukelamun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce