Hayatin benim (Taking Lives) (2004)

Hayatin benim (2004)
Taking Lives

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
103 dakika
Sezgii Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukalemun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.

Yorumlar

TheBride profil resmi
TheBride
Imdb puanı:6.2 Filme göre bana puanı düşük geldi. Bence oyunculuklar ve senaryo açısından çok başarılı bir gizem ve aksiyon filmi.
neredeyse 2 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Bu kadar zeki geçinen bir FBI ajanın bu kadar basit ve bariz bir oyuna gelmesini anlayamasam da final sahnesinde o zeka parıltısını görmenin verdiği tatmini yaşıyorum :D Ethan Hawke yi gözümüzü sokmaslardı çok daha kaliteli bir film olabilirdi.
neredeyse 2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Vay be. Final sahnesi gerçekten etkileyiciydi. Katil beklediğiniz kişi çıkıyor da olay beklediğiniz gibi olmuyor :D Ve tabii Angelina Jolie farkı...
neredeyse 4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
özellikle final sahnesi süperdi.izlenir
neredeyse 5 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukelamun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.
neredeyse 5 yıl önce

Taking Lives filmini beğenenler

Taking Lives filmi hakkında ilgi çekici içerikler