Kaset (Tape) (2001) afişi

Kaset (2001)
Tape

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
86 dakika
mineucar Üç kişi etrafında dönen film Michigan’daki, Vince tarafından tutulan bir otelin 19 numaralı odasında geçiyor. Lise yıllarından beri bir araya gelmemiş olan 2 arkadaş, değişken ruhlu, hırçın, uyuşturucu satan Vince ve belgesel yapımcısı Jon bu odada buluşarak geçmiş günleri yad ederler. Ancak sohbet öyle bir noktaya glir ki diyalogların boyutu değişir. Jon, zamanında, Vince’ın eski kız arkadaşı Amy’e tecavüz etmiş olma olasılığını itiraf eder. Bu sırada Vince konuşulanları kayda almaktadır. Bir süre sonra Amy de aralarına katılır. O andan itibaren başka bir dalga gelmiştir konuşmaların seyrine. Kimin anlattığı hikayenin, ne kadar gerçek ne kadar kurgu olduğunu çözmek epey bir çaba gerektirecektir şüphesiz.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

SoulArt profil resmi
SoulArt
Bu kadar şeyi 1 aklın yazması çok şaşırtıcı. iyi bir tek mekan filmi oyuncular hakkını vermiş. gayet başarılı buldugum bir iş.
2
2 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Bu filmi izlerken bir otel odasına tıkılıp gün yüzü görmeyeceksiniz. Üstelik 3 kişilik oyuncu kadrosundan tek bayanı filmin ikici yarısına kadar sadece bahsini duyacak ama göremeyeksiniz. Bunlara rağmen ben yine de bu filmi izlerim dediyseniz ve izlerseniz, arşivinize, hiç çıkartamayacağınız bir film ekleyeceksiniz. Sinemaya, yönetmenliğe meraklı olupta "ama çok para lazım be abi" diyen arkadaşlarınıza al bunu izle sonra bi daha konuşalım diyebileceğiniz bir film olacak arşivinizde.
0
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
of diyorum...nasil bi yaraticilik bu ya... dort duvar arasindan boyle bir film cikartmak oylesine yapilabilecek bir is degil... o halde "saygilar" linklater abiye...
buscemi'nin gorusmesi gibi...seven sever...sevmeyen izlemez :))
1
3 yıldan fazla önce

Tape filmini beğenenler

Tape filmini içeren raflar

Tape filmi hakkında ilgi çekici içerikler