Tehlikeyle Flört (2015) afişi

Tehlikeyle Flört (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
95 dakika

Yorumlar

husevni profil resmi
husevni
Çoğu flört sever bu filmi gruba yakıştırmıyorsa bu suzan yüzündendir.Bu film bu adamların tanınma gibi bi bir gayesi olmadığının da kanıtırdır ayrıca.Eğer öyle olsaydı biyografi tarzda bi film çekerlerdi zaten. Filme gelebilirsek harikulade vakit geçirdim ancak keşke daha çok şarkısını duyabilseydim
6 ay önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
27 yaşında birisi olarak 1991'den beri var olan bir grubu bu filmle tanımış oldum. Eğer filmin amacı buysa başarılı olmuştur, en azından benim gözümde. Onun dışında eğlenmek için çektikleri belli. Sabun köpüğü o kadar çok film varken bu film onların yanında kaliteli sayılabilir. Ayrıca Fuat Güner neydi öyle abi? Film boyunca Fuat Güner'in adı yazdı hangi sahnede çıkacak diye beklerken Suat'ın Fuat çıkması... İlginç oldu..
12 ay önce
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
Çoğu insan Flört böyle bir film çekmemeliydi diyecektir. Fakat bu zamana kadar geri planda kalmış bir Flört olduğunu bilmeyen sonradan keşfeden insanların diyebileceği türden bir şeydir bu. İyi işler ne yazık ki piyasanın gerisinde kalıyor bu yüzden böyle bir serzeniş böyle bir filmle mizahsen biçimde gündeme getirildiği için mutlu oldum. Bir Flört sever olarak içimdeki yerden hiçbir şey kaybetmediler. iyi ki varsınız.
neredeyse 2 yıl önce
samsa profil resmi
samsa
Flört grubunun kapitalizmle mücadelesidir. İzlenmelidir. ;)
2 yıldan fazla önce

Tehlikeyle Flört filmini beğenenler

Tehlikeyle Flört filmini içeren raflar

Tehlikeyle Flört filmi hakkında ilgi çekici içerikler