Terminatör kurtulus (Terminator Salvation) (2009)

Terminatör kurtulus (2009)
Terminator Salvation

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Aksiyon, Suç
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
115 dakika
tugberto profil resmi
tugberto
Sevmiyorum, sevemiyorum ben bu terminatör serisini. Vurdulu kırdılı filmden hoşlananlar izleyin, ama benim gibi bu tarz şeylerden hoşlanmıyorsanız da gerek yok izlemeye.
7 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bale ile birlikte yeni nesil bir Terminator filmi. Yine oldukça güzeldi.
neredeyse 4 yıl önce
bahmetp profil resmi
bahmetp
arnoldun olmaması büyük eksiklik ama adamlar yine de terminatörsüz bi terminatör filmini iyi kıvırmışlar. bale serinin en iyi john connor karakteri şüphesiz özellikle 3 ten sonra.
4 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Terminatör'ün hikayesini derinleştiren, evrenini açıklayan ve daha da önemlisi Bale gibi bir oyuncuya sahip, güzel efectler, iyi müzikler ve başarılı bir kurguyla bezenmiş bir yapım. Devam filmi bence de değil fakat olayın ana teması çok fazla kaybolmuyor... 18 yaş altı izleyiciler şiddet unsuru sebebiyle izlememeli, film oldukça başarılı tavsiye ederim. Sinema endüstrisinin orjinal sertifikalı işlerinden biri....
4 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
KENDİNE MÜNHASIR SÜPER AKSİYON Serinin ana temasından kopuk. Zaten diğer Terminatörlerde oynayan oyuncular yok. Ama ne daha öncekilerde , ne de başka filmlerde olanlardan çok daha kaliteli, hareketli, seri efektler var. Sürüklemek ne kelime soluksuz izleniyor. Araba sahneleri, makine insan savaşı, duygusallık..hepsi yine var ve daha güçlü. Eğer kusursa, tek kusuru devam filmi özelliğinden yoksun olması.
4 yıldan fazla önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
Christian bale sonuçta izletiyor.
neredeyse 5 yıl önce