Gençlik Ahdi (Testament of Youth) (2014)

Gençlik Ahdi (2014)Testament of Youth

Puan 8.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Romantik
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
129 dakika
33
0
68
44
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Alicia Vikander, naif karakteriyle bu duygusal filme o kadar çok yakışmış ki, verdiği dram yüreğinize işliyor, duygulandırıyor. Çok gerçekçi, çok başarılı. Savaşın orta yerindeki aşkın en saf ve temiz hâli... İzlenmesi gereken değerli bir yapım.
error_outline
6 ay önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Tesadüfen çalma listemde filmin soundtracklarını yapan Max Richter'in I Will Not Forget You şarkısını dinliyordum. Ne kadar güzel bir tını derken filmi öyle keşfettim.(Bu arada parça filmin sonunda çalıyor.) Film, Vera Briattin'in Gençlik Ahiti romanından uyarlanmaymış. Gerçek olmasını geçtim etkileyiciliği yetiyorda artıyor bile. İçerisinde savaşa dair zıtlıklarıyla her şey var... Oyunculuklarda ayrı bir iyidi. Filmin rengine, manzarasına ekmek banasım geldi resmen, kayboldum diyebilirim. İngiltere yapımlarını sevenlerin bir an evvel izlemesini tavsiye ederim. Özellikle 1080p bluray olarak izleyin.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Benq35 profil fotoğrafı
Benq35
Gerçek bir hikayeden alınmasının da etkisiyle anti-savaş ruhunu çok iyi yansıtmış.
error_outline
4 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Bence film her şeyden öte çok gerçekçiydi. Savaş döneminde aşkı, dostlukları, aileyi en etkileyici ve gerçekçi şekilde anlatmış. Alicia Vikander'in oyunculuğuna gerçekten bayılıyorum bu filmde de kendini bir kez daha kanıtlamış. Hiç sıkılmadan izledim ve çok beğendim. İzleyin, izletin.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Alicia Vikander çok başarılıydı. Böyle muhteşem bir filmi izliyen sayısının az olması beni çok üzdü. Filmde aşk dostluk aile herşey çok güzel harmanlanmış. Gerçek bir hikaye olmasıda beni çok etkiledi. Savaş zamanındaki gençlerin o psikolojik durumlarına anlatan bir film. Gerçekten bayıldım. Lütfen siddetle tavsiye ediyorum herkes izlesin...
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce