Kader Ajanlari (The Adjustment Bureau) (2011) afişi

Kader Ajanlari (2011)
The Adjustment Bureau

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
starch Philip K. Dick’in kısa öyküsünden uyarlanan Kader Ajanları, "Kaderimizi kim kontrol ediyor?" sorusunu ortaya atarak buna cevap arayan aksiyon-gerilim dolu bir hikayeyi anlatıyor. ABD senatosuna girecek olan hırslı politikacı David Norris daha önce tanıştığı hiçbir kadına benzemeyen, özel ve güzel dansçı Elise Sellas’la tanıştığında hayatının kökten değişeceğinin farkında değildir. Ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, geçmişten geliyormuş izlenimi veren şapkalı gizemli adamlar çifti ayırmak ve aşklarını engellemek için karşılarına çıkarlar.Sahip oldukları gizemli güçle David ve Elisa'nın bir araya gelmesine engel olmak için ellerinden geleni yapan bu adamların ısrarlı baskılarına rağmen vazgeçmeyen ve sevdiği kadınla birlikte olmak için 'kader'ini karşına alan David, kendisi için çizilmiş yoldan saparak herşeyi tehlikeli atacağı bir yola girer.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Oyunculukları güzel , konusu farklı ve güzel olan ilginç ama kaliteli bir yapım. Zevk alarak izledim. Tavsiye ederim. Aşk nelere kadir :)
1
1 yıldan fazla önce
SNOWSXYZ profil resmi
SNOWSXYZ
Fena değildi izlenilenilir. :)
0
neredeyse 2 yıl önce
wiserdumb profil resmi
wiserdumb
Bilim kurgu sevip de bu filmi sevmeyecek bir insan yoktur bence. İnsan izleyince "Sonunda bir PKD hikayesinin hakkı verilmiş" diyor ister istemez.
2
2 yıldan fazla önce
msctm profil resmi
msctm
adamlar yapmış
1
2 yıldan fazla önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Film aşkın kadere bile karşı gelebilecek kadar büyük olduğunu bir kez daha anlattı.
0
3 yıl önce
furkandr profil resmi
furkandr
çok büyük beklentiyle izlediğim ama büyük hayal kırıklığına uğradığım bir filmdi
0
3 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Philip K. Dick’in kısa öyküsünden uyarlanan Kader Ajanları, "Kaderimizi kim kontrol ediyor?" sorusunu ortaya atarak buna cevap arayan aksiyon-gerilim dolu bir hikayeyi anlatıyor.
0
3 yıldan fazla önce

The Adjustment Bureau filmini beğenenler

The Adjustment Bureau filmi hakkında ilgi çekici içerikler