Aşk Ödevi (The Art of Getting By) (2011)

Aşk Ödevi (2011)
The Art of Getting By

Puan Like 8.2 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
83 dakika
Rainbow George (Freddie Highmore), yaşamda doğum ve ölümden başka hiçbir şeyin anlamı olmadığını düşünen yalnız ve kaderci, ancak resim konusunda çok yetenekli bir lise öğrencisidir. Lisenin son yılına gelene dek hiçbir gerçek iş yapmamıştır. Bu durum, okulun güzel ve popüler kızı Sally (Emma Roberts) ile tanışanca değişecektir. İçten içe Sally'den hoşlanan George için her günün bir anlamı olmaya başlar. Sally de George'un diğerlerinden farklı olduğunu fark eder. Bu sırada okulun eski mezunlarından olan başarılı ressam Dustin de George'a yardımcı olmak ister, ne var ki George için bambaşka sorunlar da su yüzüne çıkacaktır.

Yorumlar

almiyorumad profil resmi
almiyorumad
Soundtracki başarılı. film de farklı bir şey vadetmiyor ama güzel.
1 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Ben de geç izlediğim için pişman oldum, çok hoş bir filmdi her şey dozunda, özellikle çocuğun sorgulamaları, kaderci yaklaşımı, hayatına buna göre yön vermesi ile gelişen süreç beni çok etkiledi, hayran kaldım.
2 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Bu kadar geç izlediğim için pişmanlık duyduğum bir film. Soundtrack albümü kaçırılmamalı . Film müzikleride oldukça güzeldi . İyi vakit geçirecek güzel bir film ortalamanın üzerinde bence ..
neredeyse 5 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ara sıra sıkıcı olsa da özellikle gençler için anlamlı bir yapım orta halli boş zamanlarda izlenir
neredeyse 5 yıl önce

The Art of Getting By filmini beğenenler

The Art of Getting By filmi hakkında ilgi çekici içerikler