Motel (The Bag Man) (2014) afişi

Motel (2014)
The Bag Man

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Süresi
108 dakika
starch Kiralık katil olarak çalışan Jack, camiada oldukça saygı duyulan ve herkesin korkulu rüyası suç patronu Dragna'nın sağ koludur. Aldığı yeni işin bir parçası da Dragna'ya oldukça tenha bir motelde, içinde ne olduğu anlaşılmayan bir valizi teslim etmektir. Çantanın içinde ne olduğunu görmesi mümkün değildir. Durum gittikçe zorlaşır, olay yalnızca bir çantanın transferinden çıkar, çünkü Jack motelde yalnız değildir. Gizemli bir şekilde ortaya çıkan Rivka adlı kadın, Jack'in kaldığı yere sığınır. Ondan hemen sonraysa Rivka'nın peşine düşen adam ve ikili oynayan polisler kapıya dayanır. Jack için artık olan biten bir ölüm kalım mücadelesine dönüşür. Ve Dragna'nın motele ayak basmasıyla, iş tamamen kontrolden çıkar.

Yorumlar

yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Amacına iyi hizmet etti diyebilirim. Sürekli bir merak ve gerilim havası hakimdi. Oyunculuklar oldukça iyiydi. Ama maalesef bir şeyler eksikti ve bu filmi beğenmeme engel oldu. Kim bilir belki de dha iyi bir iş çıkacağını düşündüm ondandır. Ama kesinlikle izlenebilir bir film ama vaktinizi dah iyi filmlere harcamanız önerilir.
2 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
ROBERT DE NİRO Adam king yaa )) Dokunduğu filmi izlenesi yapıyor. Arkadaş! Ömründe bu denli çok ve hepsi birbirinden farklı mafya babası tiplemesi yapabilen başka bir aktör var mıdır?...Sürükleyici bir film. Durmadan bir sonraki sahneyi tahmine çalışıyorsunuz. Seyredin derim.
neredeyse 3 yıl önce

The Bag Man filmini beğenenler

The Bag Man filmi hakkında ilgi çekici içerikler