Kadin Affetmez (The Beguiled) (2017)

Kadin Affetmez (2017)
The Beguiled

Puan Like 4.8 / 11 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
93 dakika
Simurg. Amerikan İç Savaşı sırasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Sadece kız öğrencilerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, zamanla oradaki herkesle yakınlık kurar. Ancak bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir.

Yorumlar

canmustaffa profil resmi
canmustaffa
Düşman askerine karşı beklentiye giren üç farklı kadının filmin hiç bir anında birbirlerine düşmemeleri ise şaşırtıcıydı :) ayrıca kendisini çok sevsem de botokslu yüzüyle Nicole Kidman ablamız role pek yakışmamış.
9 ay önce
mnvrndr profil resmi
mnvrndr
Filmin konusu bana musaranas filmini animsatti.Durağan filmleri severim bu filmde de sikilmadim ama son yarim saatte daha fazla aksiyon ve gerilim bekledim maalesef umdugumu bulamadim
11 ay önce
starch profil resmi
starch
İlk yarım saat, sisli, puslu, ışık fakiri renksiz bir film olarak başladı. O sis ve ışıksızlık devam etti. Durağan, baygın film, sonlara doğru hareketlendiyse de, güzelim konuya ve o manzaraya yazık etmişler. Önceki çevrimi daha başarılı imiş.. Sofia Coppola'ya yakışmamış. Beğenmedim.
11 ay önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Film ilk baslarda cok durgun basladı ve oldukca sıkıldığımı soyleyebilirim
11 ay önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Büyük beklentiler ile izlemeyin derim :)
11 ay önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
Özetlersek kız meslek lisesine düşmüş colin farrell olmamış film :/
11 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
İzlerken ne zaman bitecek diye bekledim durdum. Filmin kasveti ve durağanlığı bayağı sıktı. Oyunculuklar, kadro gayet iyidi ama bir şeyler eksikti.
11 ay önce

The Beguiled filmini beğenenler

The Beguiled filmi hakkında ilgi çekici içerikler