Marigold Oteli'nde Hayatimin Tatili (The Best Exotic Marigold Hotel) (2011)

Marigold Oteli'nde Hayatimin Tatili (2011)
The Best Exotic Marigold Hotel

Puan Like 7.7 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
124 dakika
PaRaNoYa7 İngiliz bir grup emekli arkadaş emekliliklerinde lüks ama daha ekonomik bir tatil geçirmek isterler. Reklam broşürlerinden Hindistan'daki Marigold Hotel'i keşfeden arkadaşlar, uzak doğuya yaptıkları bu seyahatlerinde beklediklerinden çok daha farklı deneyimlerle karşılaşacaklardır. Zira Marigold Hotel sandıkları kadar lüks değildir ama Hindistan insanlarının sıcaklığı, misafirperverliği ve bu renkli ülkenin sevecen egzotikliği Amerikalı turistlerin yepyeni duygularla tanışmasına aracı olacaktır.

Yorumlar

trevor profil resmi
trevor
konu yaşlılar olunca haliyle ortak sorunlarımızdan çok mesaj veriliyor. iç ısıtanlardan, sevdim.
1 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Son dönemde izlediğim en etkileyici cesaret verici umut aşılayan filmlerden biriydi, "hayat devam ediyor ,umut her zaman vardır" mesajı veren harika bir filmdi keyifle izledim:))
2 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
hayat sürdüğü sürece hiçbir şey bitmemiştir. "bazen bir şeyler umduğumuz gibi olmayabilir ama belki yerine olanlar da iyidir." Ve "Bir şeyin hayalini kurmazsak asla gerçekleşmez.. Gerçek başarısızlık denemekten vazgeçmektir. Başarının ölçütü ise hayal kırıklığıyla nasıl baş ettiğimizdir çünkü hep hayal kırıklığı yaşarız. Tehlikeyi göze almayan hiçbir şey yapamaz, hiçbir şeye sahip olamaz.." Muhteşem!
3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Beklediğimden fazlasını buldum. Çok samimi alt metni çok güçlü bir filmdi. İzlerken bütün duygularınız arasında bir yolculuk yapıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Özellikle filmin dialogları çok güçlü. İzlediğim için kendimi şanslı saydığım bir film oldu.
3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Guzel mesajlar veren, tatlı bir filmdi. Sakin bir zamanınızda, kendinizi yormadan izleyebilirsiniz.
neredeyse 4 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Bugünlerde izlediğim iyi filmlerden biri . Tavsiye ederim bence mutlaka izlemelisiniz . 'Bu yıl bu filmin ikincisi çıktı . Bu filmi izleyenlere mutlaka tavsiye ederim :) The Second Best Exotic Marigold HOtel ..
4 yıl önce
gizemgunes profil resmi
gizemgunes
Filmin en iyi repliği : "Her şeyin sonu iyi biter, eğer değilse henüz sona gelinmemiş demektir." Bir grup yaşlının Hindistan'da yaşadıkları üzerine bir film. Keyifli :)
4 yıldan fazla önce

The Best Exotic Marigold Hotel filmini beğenenler

The Best Exotic Marigold Hotel filmini içeren raflar

The Best Exotic Marigold Hotel filmi hakkında ilgi çekici içerikler