Cehennem Çiçegi (The Black Dahlia) (2006) afişi

Cehennem Çiçegi (2006)
The Black Dahlia

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Uyarlama
Yönetmen
Ülke
Almanya
Süresi
121 dakika
Neclaa 15 Ocak 1947'de, Los Angeles'da boş bir arsada, işkence edilerek öldürülmüş genç ve güzel bir kadının cesedi bulunur. Kurban, gazete manşetlerine Siyah Dalya olarak geçmiştir ve ölümü Kaliforniya tarihinin en büyük insan avını başlatır. Bucky Bleichert ve Lee Blanchard kendilerini Siyah Dalya soruşturmasının tam ortasında bulurlar: İki polis, iki sert erkek, iki arkadaş ve aynı kadına aşık iki rakip. Ancak Siyah Dalya ikisinin de takıntısı haline gelecektir. Hayatıyla ilgili her şeyi bilmek, katilini yakalamak ve ona ölümünde bile sahip olmak isteyecekler, araştırmaları onları savaş sonrası Hollywood'unun karanlık yüzüne, ölü kadının hayatının ve ölümünün derinliklerine götürecektir

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
Dehşet bir cinayet... İzlerken pek adapte olamadım. Aynı cinayet American Horror Story 1.Sezonunda kaçıncı bölümdü hatırlamıyorum ama konu edinilmişti. Belki AHS 'de izlediğim için film pek sarmadı.
2
4 ay önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Gizemi hala çözülememiş bir cinayet vakasının kurbanı olan Elizabeth Short' u anlatan bir film. E tabi bizler sonunda katili yakalanmayan filmleri sevmeyiz o yüzden filme bir katil yerleştirilmiş pek tabi ama gerçekte olay aydınlatılamamıştır duyurulur.
0
3 yıldan fazla önce

The Black Dahlia filmini beğenenler

The Black Dahlia filmini içeren raflar

The Black Dahlia filmi hakkında ilgi çekici içerikler