The Bodyguard (1992)

The Bodyguard (1992)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
129 dakika
gkhn. Whitney Houston'un gerçekten çekici kara güzelliğini verdiği şarkıcı-oyuncu Rachel Marron, ününün doruğunda, Oscar almanın eşiğinde, ancak yaşamı aldığı tehditlerle sarsılmış bir kadın... Korumasını önce isteksizlikle kabulleniyor, sonra gitgide ona güveniyor ve bağlanıyor... Ancak genç adam, işiyle duygularını, mesleğiyle duygularını, işiyle gönül ilişkilerini karıştırmamak ilkesine sahiptir. Bu da bu ilişkiyi (nereye dek?) bir olanaksız aşka dönüştürecektir...

Yorumlar

anotherdimension profil resmi
anotherdimension
'whitney houston'ın gerçekten çekici kara güzelliğini verdiği' mi???
10 ay önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
MÜZİĞİ FİLMİ GEÇTİ Bir şöhret ve korumasının konu edildiği bu romantik filmde, senaryo veya oyunculuklardan ziyade o unutulmaz müzik hafızalara kazınıyor.
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Geçmişin gizli servis ajanı Frank Farmer 'ın(Kevin Costner), tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı Rachell (Whitney Houston)nı koruma göreviyle yolları kesişir.. Önceleri, gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. Fakat daha sonra aralarındaki gerilim, aşka dönüşür. Kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam, aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. Sonuda elbette aşk galip gelir ..
neredeyse 5 yıl önce

The Bodyguard filmini beğenenler

The Bodyguard filmini içeren raflar

The Bodyguard filmi hakkında ilgi çekici içerikler