Bourne'un Mirası (The Bourne Legacy) (2012)

Bourne'un Mirası (2012)The Bourne Legacy

Puan 6.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gizem, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
135 dakika
106
12
613
108
Özet Fragman Beğenenler
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Matt Damon olmadan çekilmiş bir ara film gibi düşünebiliriz. Aksiyonu dozunda güzel bir film.
error_outline
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Jason Bourne denince gözler Matt Damon ı aradı. Güzel bir aksiyon filmiydi ama Matt Damon la özdeşleştiği için bir şeyler eksik gibi geldi hep.
error_outline
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
ön yargı yüzünden uzak durmayı hak etmeyen bir devamdı bence. Matt olmasa da gayet güzeldi..
error_outline
mels profil fotoğrafı
mels
Matt Damon olmadığı için seriyi izlemeye ara verdiğime pişmanım. :) Keşke daha önce izleseydim. Ben çok beğendim.
error_outline
mrtks89 profil fotoğrafı
mrtks89
Jason Bourne (Matt Damon) filmde yer almadığı için bugüne kadar izlemeye gerek duymamıştım ama bugün izlemeye karar verdim (vermiş bulundum!).. Bence serinin en zayıf halkası.. İlk 3 filmdeki zeka kokan senaryo gitmiş, onun yerini abartılı ve gereksiz aksiyon sahneleriyle doldurmaya çalışmış. Peki olmuş mu? Bence pek olmamış tabi.. Üçlemeyi mumla aratıyor..
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Tabi ilk üç filmin kalitesine ve seviyesine bakınca beklenti çok yüksek oluyor. Bu film de kötü değil fakat ilk üçün yanında sönük kalmış. 6/10
error_outline
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Serinin son filmi mi denir yoksa yeni serinin ilk filmi mi denir bilemedim. Başrolde Matt Damon yerine Jeremy Renner var. Her ne kadar Bourne'un yerine gelmemiş olsa da aldığı rol bir ajana göre çok sempatik kaçmış olabilir. Matt Damon'ın 4. filmde olmayışı serinin hayranları tarafından olumsuz olarak karşılansa da ben 3. filme göre daha çok sevdim bu filmi. Bundan sonra seri devam edecekse eğer Bourne'lu bir film ve son olarak ikisinin birlikte teşkilatı çökerttiği bir intikam filmiyle güzel bir final olur diye düşünüyorum bakalım.
error_outline
gkhn. profil fotoğrafı
gkhn.
Eminim çoğunluk Bourne üçlemesinin devamı diye filmi büyük bir hevesle izledi.Ve yine eminim çoğunluk hayal kırıklığı yaşadı.. Öncelikle film gereksiz yere uzatılmış.İlk 1 saat aslında 15 - 2o dakika ya sığdırılabilirdi. Şahsen beklediğim bir film olmasaydı ilk 1 saatte filmi izlemekten vazgeçmiştim.. 1. saatten sonra film hareketleniyor ama bir türlü beklenen, diğer serilerde olan çıkışı yakalayamıyor. Zaman zaman durağan zaman zaman hızlı ilerliyor ki kendi adıma söylüyorum filmi izlerken dikkatim çok dağıldı.. Film izlenebilecek düzeyde olmasına rağmen Bourne üçlemesinin devam filmi olması sebebiyle büyük beklentilere giren izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıştır. Eminim başlı başına bir film olsa bu kadar ilgi çekmezdi..Kaldı ki bu ilgiyi hak etmiyor film
error_outline
alidogan profil fotoğrafı
alidogan
Filmin en güzel sahnesi "Matt Damon"ın resminin gösterildiği an, ee daha ne diyeyim...
error_outline