Bourne'un Mirasi (The Bourne Legacy) (2012)

Bourne'un Mirasi (2012)
The Bourne Legacy

Puan Like 6.1 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gizem, Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
135 dakika
cinemarty Bildiğiniz Bourne evreni genişliyor. Efsane seriye yeni bir CIA ajanı Aaron Cross (Jeremy Renner) katılıyor ve ilk üç filmde yaşanan tüm olaylar Cross'un hayatıa ölüm-kalım savaşı olarak yansıyor.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
ön yargı yüzünden uzak durmayı hak etmeyen bir devamdı bence. Matt olmasa da gayet güzeldi..
12 ay önce
mels profil resmi
mels
Matt Damon olmadığı için seriyi izlemeye ara verdiğime pişmanım. :) Keşke daha önce izleseydim. Ben çok beğendim.
2 yıl önce
mrtks89 profil resmi
mrtks89
Jason Bourne (Matt Damon) filmde yer almadığı için bugüne kadar izlemeye gerek duymamıştım ama bugün izlemeye karar verdim (vermiş bulundum!).. Bence serinin en zayıf halkası.. İlk 3 filmdeki zeka kokan senaryo gitmiş, onun yerini abartılı ve gereksiz aksiyon sahneleriyle doldurmaya çalışmış. Peki olmuş mu? Bence pek olmamış tabi.. Üçlemeyi mumla aratıyor..
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Tabi ilk üç filmin kalitesine ve seviyesine bakınca beklenti çok yüksek oluyor. Bu film de kötü değil fakat ilk üçün yanında sönük kalmış. 6/10
neredeyse 3 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Serinin son filmi mi denir yoksa yeni serinin ilk filmi mi denir bilemedim. Başrolde Matt Damon yerine Jeremy Renner var. Her ne kadar Bourne'un yerine gelmemiş olsa da aldığı rol bir ajana göre çok sempatik kaçmış olabilir. Matt Damon'ın 4. filmde olmayışı serinin hayranları tarafından olumsuz olarak karşılansa da ben 3. filme göre daha çok sevdim bu filmi. Bundan sonra seri devam edecekse eğer Bourne'lu bir film ve son olarak ikisinin birlikte teşkilatı çökerttiği bir intikam filmiyle güzel bir final olur diye düşünüyorum bakalım.
3 yıldan fazla önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Eminim çoğunluk Bourne üçlemesinin devamı diye filmi büyük bir hevesle izledi.Ve yine eminim çoğunluk hayal kırıklığı yaşadı.. Öncelikle film gereksiz yere uzatılmış.İlk 1 saat aslında 15 - 2o dakika ya sığdırılabilirdi. Şahsen beklediğim bir film olmasaydı ilk 1 saatte filmi izlemekten vazgeçmiştim.. 1. saatten sonra film hareketleniyor ama bir türlü beklenen, diğer serilerde olan çıkışı yakalayamıyor. Zaman zaman durağan zaman zaman hızlı ilerliyor ki kendi adıma söylüyorum filmi izlerken dikkatim çok dağıldı.. Film izlenebilecek düzeyde olmasına rağmen Bourne üçlemesinin devam filmi olması sebebiyle büyük beklentilere giren izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıştır. Eminim başlı başına bir film olsa bu kadar ilgi çekmezdi..Kaldı ki bu ilgiyi hak etmiyor film
4 yıl önce
alidogan profil resmi
alidogan
Filmin en güzel sahnesi "Matt Damon"ın resminin gösterildiği an, ee daha ne diyeyim...
4 yıl önce

The Bourne Legacy filmini beğenenler

The Bourne Legacy filmini içeren raflar

The Bourne Legacy filmi hakkında ilgi çekici içerikler