Kutu (The Box) (2009)

Kutu (2009)
The Box

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Şaşırtan, Gizem
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
115 dakika
FairyTalee Norma ve Arthur Lewis küçük bir çocukları olan ve banliyöde yaşayan bir çifttir. Günün birinde kapılarının önüne bırakılan tahta bir kutuyla tüm hayatları değişmeye başlar. Kutunun yanında bir de not vardır. Not üzerinde, eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları yazılıdır. Ancak bu durum dünyanın bir köşesinde hiç tanımadıkları bir insanın ölmesine sebep olacaktır. Norma ve Arthur kendilerini ahlaki bir ikilemin içerisinde bulucaklardır. Zor bir karar onları bekler.

Yorumlar

umrant profil resmi
umrant
Yok bana da uymadı.Senaryo bi yana sanki yönetmen bilinçli olarak kötü oynayın demiş oyuncUlara,müziklerde ilginç bir şekilde irrite ediciydi.Bir şey yapılmak istenmiş ama çözemedim ben de...:/
6 ay önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
belki bi anlayan vardir diye yorumlara baktim.
neredeyse 2 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
İlginç bir başlangıç oldu fakat ilerledikçe neler olduğu konusunda iyice karıştı ortalık bazı noktaları aydınlatmadan bıraktılar saçma geldi film bana. beğenip beğenmeme arasında kararsızım
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Başta oldukça ilgi çekiciydi fakat hikayeyi ne kadar devam ettirebilirler diye düşünürken olay öyle bir yere gitti ki ben böyle saçmalık görmedim. Farklı ve ilginç bir film olmuş ancak benim için hayal kırıklığıydı.
neredeyse 3 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
çok kötü
4 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil resmi
KARAGEYIK
Alacakaranlık kuşağının her bölümünü merakla beklerdim küçüklüğümde. o kuşaktan bir bölümün sinema uyarlaması gibiydi, hoştu.
4 yıldan fazla önce

The Box filmini beğenenler

The Box filmi hakkında ilgi çekici içerikler