Kelebek etkisi 2 (The Butterfly Effect 2) (2006) afişi

Kelebek etkisi 2 (2006)
The Butterfly Effect 2

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
92 dakika
Arcadia 2003’teki ilk film Kelebek Etkisi’nin devamı olan film, birincisine paralel olarak yine zamanda yolculuk yapan ve geçmişindeki dönüm noktalarında farklı kararlar vererek kaderini değiştirmeye çalışan bir adamın öyküsünü anlatıyor.Bu sefer yönetmen koltuğunda ise Maske, Ölümcül Dövüş gibi filmlerin görüntü yönetmenliğini yapmış olan John R. Leonetti var.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
İlk film gibi çok çok iyi olmasa da yinede güzeldi. İlk filmdeki bazı benzerliklerde mevcuttu. Genel olarak izlenebilir bir devam filmi olmuş.
0
8 ay önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
İlk filmin ekmeğini yeriz anlayışıyla çekilmiş ve bir nevi ilk filmin kopyası ve kopya finali olan film. Gereksiz yere çekilmiştir. İlkini izleyenlerin mecburen ve meraktan izlediği ama bir an önce bitsin dediği filmdir. Patronun kızı seksidir ama o ayrı konu tabi...
0
10 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
kadronun değişmesini mantıklı buldum. geri kalanıysa olmamış.
oyunculuğa çok önem verilmemiş, geri dönüş sahnelerinde kamerayı sağa sola sallamışlar resmen. ayrıca o an' ın acı belirtisi neredeyse yok. benzerlik olsun diye burun kanamış sadece. olaylar iyi sıralanmış olsa da azdı. o yüzden kafa karıştıracak bir şey yoktu. oyuncuyu hem yetenekten kısmışlar hem de sayısal olarak kısmışlar. çocukluk ve ergenlik sahneleri yok böylece en az 4 oyuncu parasından yırtılmış. başrol ile arkadaşlarının ne zaman tanıştığı bile anlatılmamış.plansız ve gelişi-güzel yapılmış bu sefer. hafıza kaybı hikayesini bile atmamışlar. üstelik atlanan olay hafıza kaybıyla sınırlı kalmamış, eksikler her yerinde. bana sorarsanız ilk filmle benzerliği yanındaki "2"' yi saymazsak ismi.
vasatın altında kalan bu yapım bende bir şeylere yetişme, kurtarma, çaresizliği ya da zaman azlığı hissi uyandıramadan bitti. ayrıca ikisini de arka arkaya izledim ve 2' yi görünce "bunun 2.' si de mi vardı" diye sordum kendime. izlerken daha önce izlediğimi fark ettim... film ile ilgili düşüncelerimi siz tahmin edin artık.
0
1 yıl önce
oguzhanozcan profil resmi
oguzhanozcan
İlki kadar heyecan vermese de konu açısından izleyiciyi sıkmayan enteresan filmlerden
0
2 yıl önce
aslimlk profil resmi
aslimlk
tam bir hayal kırıklığı
1
2 yıldan fazla önce

The Butterfly Effect 2 filmini beğenenler

The Butterfly Effect 2 filmini içeren raflar

The Butterfly Effect 2 filmi hakkında ilgi çekici içerikler