Kelebek etkisi 2 (The Butterfly Effect 2) (2006)

Kelebek etkisi 2 (2006)The Butterfly Effect 2

Puan 5.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
92 dakika
44
20
424
40
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Çok çok güzel bir ilk filmin ardından nasıl oluyor da böyle berbat bir devam filmi yapılıyor gerçekten anlamış değilim. Çok çok kötü her açıdan berbat
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
yine bir olmamış devam filmi.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İlk film gibi çok çok iyi olmasa da yinede güzeldi. İlk filmdeki bazı benzerliklerde mevcuttu. Genel olarak izlenebilir bir devam filmi olmuş.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
İlk filmin ekmeğini yeriz anlayışıyla çekilmiş ve bir nevi ilk filmin kopyası ve kopya finali olan film. Gereksiz yere çekilmiştir. İlkini izleyenlerin mecburen ve meraktan izlediği ama bir an önce bitsin dediği filmdir. Patronun kızı seksidir ama o ayrı konu tabi...
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
kadronun değişmesini mantıklı buldum. geri kalanıysa olmamış.
oyunculuğa çok önem verilmemiş, geri dönüş sahnelerinde kamerayı sağa sola sallamışlar resmen. ayrıca o an' ın acı belirtisi neredeyse yok. benzerlik olsun diye burun kanamış sadece. olaylar iyi sıralanmış olsa da azdı. o yüzden kafa karıştıracak bir şey yoktu. oyuncuyu hem yetenekten kısmışlar hem de sayısal olarak kısmışlar. çocukluk ve ergenlik sahneleri yok böylece en az 4 oyuncu parasından yırtılmış. başrol ile arkadaşlarının ne zaman tanıştığı bile anlatılmamış.plansız ve gelişi-güzel yapılmış bu sefer. hafıza kaybı hikayesini bile atmamışlar. üstelik atlanan olay hafıza kaybıyla sınırlı kalmamış, eksikler her yerinde. bana sorarsanız ilk filmle benzerliği yanındaki "2"' yi saymazsak ismi.
vasatın altında kalan bu yapım bende bir şeylere yetişme, kurtarma, çaresizliği ya da zaman azlığı hissi uyandıramadan bitti. ayrıca ikisini de arka arkaya izledim ve 2' yi görünce "bunun 2.' si de mi vardı" diye sordum kendime. izlerken daha önce izlediğimi fark ettim... film ile ilgili düşüncelerimi siz tahmin edin artık.
error_outline
5 yıldan fazla önce
oguzhanozcan profil fotoğrafı
oguzhanozcan
İlki kadar heyecan vermese de konu açısından izleyiciyi sıkmayan enteresan filmlerden
error_outline
6 yıldan fazla önce
aslimlk profil fotoğrafı
aslimlk
tam bir hayal kırıklığı
error_outline
6 yıldan fazla önce