Hücre (The Cell) (2000)

Hücre (2000)The Cell

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Gizem, Kült
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
107 dakika
56
4
230
49
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Farklı, sıradışı bir konusu var gerçekten evet ama anlatılmak isteneni yarım yamalak anlatmış, bu da akıcılığını kötü etkilemiş. Jennifer Lopez hatrına izlemiştim ama keyif almadım, psikanalitik üzerine izlediğim en pasif filmlerden birisiydi.
error_outline
2 yıldan fazla önce
dai profil fotoğrafı
dai
Şimdi yeniden izledim. Aradan bunca zaman geçmesine rağmen hala film kendini farklı ve izlenebilir kılıyor. Filmi beğenirsiniz, beğenmezsiniz, vs. ama filmin farklı olduğunu kabul edersiniz.
error_outline
2 yıldan fazla önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
yani ilginç geldi bana, bu kadar yaratıcı bir hayal gücünden böylesine vasat film çıkması. olayın bilim kurgu tarafına odaklanmaktan filmin bütününü gözardı etmişler gibi. çok kopuk atlaya zıplaya ilerlemesi kötü, iki tane adam akıllı replikle karşılaşmamamız daha da kötü. resmen buldukları fikri mundar etmişler.
error_outline
3 yıldan fazla önce
umrant profil fotoğrafı
umrant
Ben Tarsem Singh'e bayılıyorum ya.Tabi ki bu bir The Fall değil ama sıradan bir polisiyeyi olabildiğince sıradışı ve sanatsal anlatmış Tarsem...Kesinlikle daha cok film çekmeli...Çeksin ya lütfen.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Finali hiç mi hiç tatmin edici değildi bir anda modum düştü. :/
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Klip yönetmeninin ilk uzun metrajıydı sanırım. Film de zaten uzun metraj klip benzeri bi şey.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Seri katil Vincent D’Onofrio, son kurbanını öldüremeden komaya girince, bir çocuk terapistinin, onun zihnine girerek, deney aşamasında olan sıradışı bir tedavi yöntemi kullanması gerekir. Katilin zihninde başlayan acımasız av, şimdi onun hayatını da tehdit etmektedir. FBI ajanı Vince Vaughn, terapistin hayatını kurtarabilecek tek kişidir ve bu inanılmaz yolculuğa katılma sırası ondadır!
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce