Hayat Sana Güzel (The Change-Up) (2011)

Hayat Sana Güzel (2011)
The Change-Up

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
cinemarty Çocuklukları birlikte geçmiş iki kanka Mitch ve Dave, yıllar içinde yavaş yavaş birbirlerinden kopmuşlardır. Dave evli, çocuklu ve meşgul bir avukat olmuştur; Mitch ise evlenmemiş, sorumluluk almamış, doğru düzgün çalışmamıştır bile. Mitch Dave’in hayatına imrenir, hoş bir karısı, tatlı çocukları ve yüksek maaşlı bir işten daha güzel ne olabilir? Dave ise, Mitch’in tasasız hayatına imrenmektedir. Bir gece birlikte içmeye çıkarlar ve ertesi gün birbirlerinin bedenlerinde uyanırlar. Dehşete düşen iki arkadaşın dünyaları altüst olur.İlk başlarda bu durum hoşlarına gidecek gibi olur fakat kısa süre sonra ikisi de bu hayatların aslında hiç de güllük gülistanlık olmadığını farkeder. Dave’in güzel yardımcısı Sabrina ve Mitch’in babası ise işleri zorlaştırmaktadır. Mitch ve Dave eski hayatlarını geri almanın bir yolunu bulmaya çalışırken bir yandan da birbirlerinin hayatını mahfetmemeye uğraşırlar ve herşey iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Klasik konu gibi gözüksede oldukça keyifli bir komediydi. Çok çok eğlendim. Yer yer duygusal anlarda gayet iyi harmanlanmıştı. Sıkılanlar kaçırmasın.
10 ay önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
İnsana elindekilerin değerini farklı bir şekilde öğreten film. Klişelerle dolu bir senaryosu olduğu halde bende farklı bir izlenim bıraktı. Boş bir adu-com değil. Daha çok mesajını argo şakalarla vermeyi amaçlamış. E sonuca bakılırsa amacına da ulaşmış. Komedi ise dozundaydı.Fazla abartıya kaçılmamış. Saçma sahneler yoktu yani. İzleyin, pişman olmazsınız.
neredeyse 2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
filmi daha güzel bekliyordum ama umduğumun altında çıktı orta halli komedi diyebiliriz .
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
2 arkadaşın vücutlarının yer değiştirmesi akabinde gelişen olaylar.eğlenceliydi..
4 yıldan fazla önce

The Change-Up filmini beğenenler

The Change-Up filmi hakkında ilgi çekici içerikler