Danisman (The Counselor) (2013)

Danisman (2013)The Counselor

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gerilim, Suç
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
117 dakika
14
24
164
77
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Bütün yıldız oyuncular toplanmış ve demiş ki kariyerimizde kara leke bırakan bir film yapmalıyız. Sonra Ridley Scott bunların elinden tutmuş filmi çekmişler. Gerçekten amaçlarına ulaşmışlar. Tebrikler.
error_outline
6 yıldan fazla önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
kamera şakası gibi bir film! bu kadar başarılı isimden oluşan kadrodan bu derece başarısız bir iş çıkması da ilginç! beklentim olmadan izlememe rağmen hayal kırıklığına uğrattı.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Yönetmeninden tut , oyuncularına kadar çok iyi isimler var ve filmden beklenti artıyor ancak senaryo vasat. Avukatın etrafında dönen bir konu var ancak filmi anlayamıyorsunuz bir şeyler oluyor ama yok film kendisini izlettirmiyo seyir zevki yok filmde bence izlemeyin.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Lalaith profil fotoğrafı
Lalaith
bu kadar yıldız oyuncunun biraya geldiği filmlere çoğunlukla kuşkuyla yaklaşırım zira kötü bir senaryoyu yedirme çabası olduğunu düşünürüm ki bu film adeta bu tezi doğrulamak için çekilmiş. ridley scott en tahmin edilemez yönetmenlerden, asla neyle karşılaşacağınızı bilemezsiniz. bi kere her dala atlar. bi bakarsınız gladiator ve alien gibi filmlerle zirvelerde dolaşır sonra biraz rölantide takılıp Kingdom of Heaven ve Black Hawk Down'u çeker ordan Robin Hood'a sıçrar, sıkılır body of lies'ı çeker. bunlara da eyvallahtır ne de olsa orta karar filmlerdir. sonra işte tutar bu filmi çeker yerlerde sürünür. naptın, niye çektin denmez çünkü o ridley scott'tır, dengesizdir. şimdi martian'ı çekiyomuş, bakalım başyapıt mı geliyo kepazelik mi; ne heycanlı bekleyiş :P
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
alidogan profil fotoğrafı
alidogan
Yönetmen çok iyi, oyuncular ve oyunculuk müthiş ancak senaryo vasat; gereksiz aforizmalarla filmi boğmuşlar ancak yine de çok kötü değil, izlenebilir...
error_outline
8 yıldan fazla önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
Bazı sahneler fena değildi ama genel olarak yeterli bulmadım. Çok ağır şekilde başlayıp öyle ilerliyor, sonradan hareketleniyor. Filmin sonu da bence güzel olmamış, film biraz daha uzatılarak çok daha ilginç yerlere doğru götürülebilirdi. Yalnız şunu belirteyim, son yıllarda yıldızı parlayan Michael Fassbender kendisini gittikçe geliştiriyor ve sinemadaki yerini sağlamlaştırıyor gibi.
error_outline
8 yıldan fazla önce
AriGold profil fotoğrafı
AriGold
Eh...
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce