Monte Cristo (The Count of Monte Cristo) (2002) afişi

Monte Cristo (2002)
The Count of Monte Cristo

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Uyarlama, Romantik
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
131 dakika
PrestijMeselesi Dürüst bir denizci olan Edmond Dantes mutlu ve huzurlu yaşamında sevgilisi Mercedes ile evlenme planları yapmaktadır. Ama arkadaşı Fernand’ın sevgilisini kendisi için almak ister ve ihanet eder. Bu yüzden işlemediğ suç yüzünden ada hapisanesine yollanır.Zor günler beklemektedir.13 yıl süren esarette düşündüğü tek şey intikam olan Edmond hapishane arkadaşaı sayesinde kaçmayı başarır. O artık çok zengin ve esrerengiz Monte Cristo Kontu’dur. Tek amacı vardır buda kendisini tuzağa düşüren ve 13 yıl boyunca hapishanede çile çekmesine yol açanları bulmak ve kendisine ihanet edenleri cezalandırmak...ALINTIDIR

Yorumlar

minitokyo profil resmi
minitokyo
kitabı on basar filmi eh işte olmuş beğenmedim fazla
1
6 ay önce
Joker profil resmi
Joker @yahsiii07 
Ezel'in senaristleri bu filmden esinlendiklerini acikca ifade etmislerdi.
3
2 yıldan fazla önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Bir ben miyim bu filmin senaryosunu EZEL dizisine benzeten.
1
2 yıldan fazla önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Kitabını okuduktan sonra filmi izlemeye karar vermekle doğru yapmışım. 2 saate sığmayacak kadar geniş bir konusu var tamam da bazı kısımlara uydurma bölümler eklenmese ve tamamen kitabın sonuyla alakasız zıt bir finalle bitirmeseler daha iyi olabilirdi.
1
2 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
KLASİK KONU, FENA YORUMLANMAMIŞ Bildiğimiz bir hikaye olması tabi ki bir dezavantaj. Beklenmedik durum olamıyor yani. Konulu aksiyon severlerin hoşuna gider.
0
neredeyse 3 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
benim için bir başyapıt .. intikam daha güzel anlatılamazdı ..yaşadıkları umudu .. izlemeyen kalmasın ..zaman zaman açar 115 .kez seyrederim :)
0
3 yıl önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
müthiş bir çöküş ve yeniden başlama hikayesi.. İntikam duygusunu filme bu kadar güzel adapte etmek..ve o sıfırı tüketmekten sonra yukarı çıkmanın verdiği mutluluk.. İşte sizi alıp götüren bi film..jim caviezel ı da unutmamak gerek harika performans
0
3 yıl önce

The Count of Monte Cristo filmini beğenenler

The Count of Monte Cristo filmi hakkında ilgi çekici içerikler