Da Vinci sifresi (The Da Vinci Code) (2006) afişi

Da Vinci sifresi (2006)
The Da Vinci Code

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.3 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Aksiyon, Uyarlama
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
149 dakika
cinemarty Sembol uzmanı Robert Langdon, kendini bir anda gizemli bir cinayet olayının içinde bulur. Kurbanlar, torunu ve Robert ile birlikte Da Vinci tablosunda bir takım ip uçları bulan kriptoloji uzmanı Sophie Neveu’dur. Robert ile Sophie, gerçeğe ulaşabilmek için Paris’ten Londra’ya doğru yola çıkarlar. Bu yolculukta kendileri ile hem dost ve müttefik olan hem de düşman olanlarla karşılaşacaklardır. Yol onları her nereye götürürse götürsün, açığa çıkartmak üzere oldukları gerçek insan türünün temelini kökünden sarsacaktır.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Muhteşem oyunculukların olduğu , harika kurgulara ve karakterlere sahip büyük isimlerin ve büyük komploların olduğu müthiş bir filmdi.
2 ay önce
Simurg. profil resmi
Simurg.
Kitabını çok eskiden okumaya çalışmıştım sonra bir şey anlamadığımı fark edip yarıda bırakmıştım. Filmini de kitabını çok sevenler vasat bulduğu için kötü zannedip izlemedim, sürekli erteledim. Beklediğimden çok daha iyi bir filmdi heyecan ve merak hep dorukta. Oyunculara da tek tek değinmeyeceğim zaten çok iyi oyuncular olduklarını her filmde bir kez daha gösteriyorlar. Filmi beğendim özellikle tarih sahneleri çok iyiydi. Hala izlemeyen varsa bekletmesin derim.
4 ay önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Tom Hanks in muhteşem oyunculuğu ve senaryonun mükemmellliği enfes..
12 ay önce
Poker profil resmi
Poker
Böyle tarih şapadanak anlatıldığında şöyle bir ürperme geliyor insanın içine. Gayet başarılı bir filmdi ama bazı karakterlerin olayı hala anlamdırabilmiş değilim. Karakterler daha iyi anlatılabilirdi. Tabi Rober'a sözüm yok. Onun dışında pek de eksiği olmayan bir film. Özellikle filmin ortalarında ki Ian Mckellen'ın tarih anlattığı sahne bilhassa çok hoşuma gitti. Puanım. 10/7,75
2 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
ÇOK REKLAMATİZE BİR FİLM Ünü kadar iyi değil. Ama sıkılmadan sonuna dek heyecanla seyrettiriyor. Aksiyonu da vasatın üstünde.
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Kitabı muazzamdı. Filmin tabiki o seviyeye çıkmasını beklemiyodum fakat beklediğimden güzeldi yine de. keyifle izledim sıkılmadan ki üç saate yakın süresine rağmen. Birazcık daha kısa olsa daha iyi olabilirdi tabi. extended versiyonu 174 dk ydı burda 149 yazsa da. İsimler çok iyiydi sanırım filmin en büyük avantajı oydu. 7,5/10
neredeyse 3 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
benim hoşuma gitmemişti
3 yıldan fazla önce
paksoy profil resmi
paksoy
kitabı da filmide bir başyapıttı...
3 yıldan fazla önce
MelisSerpiL profil resmi
MelisSerpiL
Dan Brown Harikası..
3 yıldan fazla önce
furkandr profil resmi
furkandr
filmi güzeldi ama kitabı çok daha güzeldi
3 yıldan fazla önce

The Da Vinci Code filmini beğenenler

The Da Vinci Code filmini içeren raflar

The Da Vinci Code filmi hakkında ilgi çekici içerikler