Lanet takım (The Damned United) (2009)

Lanet takım (2009)The Damned United

Puan 8.5 / 10
Senin Puanın
Etiketler Spor, Biyografi, Uyarlama
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
98 dakika
39
0
85
23
Özet Fragman Beğenenler
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Fena değil. Bu tür filmlerin artık yapılmaması çok üzücü. Bir sonraki filmin Jose olması içten bile değil 😎😎
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Hırslar üzerini kurulu bir hayat. Gerçekten başarılı bir teknik adam Brain. Eğer benim gibi bir futbolseverseniz sizin için harika bir film olacaktır.
error_outline
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Gerçekten güzel filmdi. Futbolla futbolcu isimlerini bilecek,canım isterse bir iki maç izleyecek kadar ilgiliyim, yine de sıkmadı beni. Sadece biraz daha futbol sahnesi görmek istedim. Film çoğunlukla Brian'ın kişisel hırsları üzerinde durmuş. Bunu da doğal karşılamak lazım, çünkü O'nu tanınmış bir teknik direktör yapan da bitmek bilmeyen hırsıymış. Michael Sheen de guzel bir tercih olmuş.
error_outline
colorful profil fotoğrafı
colorful
Brian Clough ve hikayesini az çok biliyordum ama filmde daha detaylı görünce insan vay be demeden geçemiyor. Çok da güzel iş olmuş. Efsane spor filmleri arasına kıyısından köşesinden girer ama 1 saat daha uzatılıp Nottingham Forest yılları da biraz işlense film daha da büyürmüş.
error_outline
mezemorta profil fotoğrafı
mezemorta
Bütün futbolseverlerin izlemesi gereken belgesel film tadındaki The Damned United ; efsane teknik adam Brian Clough ' un kariyerinin ilk yıllarındaki Leeds United macerasını konu alır .
error_outline