Yarindan sonra (The Day After Tomorrow) (2004)

Yarindan sonra (2004)
The Day After Tomorrow

Puan Like 7.9 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
124 dakika
cinemarty İklim bilim uzmanı olan Jack Hall, Antarktika’da büyük bir buzulun koptuğunu keşfeder. Ancak henüz fark etmediği şey ise bu olayın, dünya popülasyonunu etkileyecek bir doğal afetin tetikleyicisi oluşudur. Son üç haftadır aralıksız yağmurlar yağmaktadır ve tüm dünyada bir dizi iklimle ilişkili felaketler meydana gelmeye başlamıştır. Herkes dünyanın yeni bir buzul çağına girmekte olduğunu fark eder. İnsanlar, mümkün mertebe yaşadıkları alanları terk ederek güneye doğru daha sıcak iklim şartlarının olduğu bölgelere toplanmaya başlar. Jack, New York’ta mahsur kalan ve donma tehdidi altındaki oğlu ve arkadaşlarını kurtarmak için kendi canını ortaya koymaya hazırdır. Kurtuluş Günü’nün yaratıcısı Roland Emmerich’den etkileyici bir aksiyon ve gerilim filmi daha.

Yorumlar

yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Küresel ısınma ve iklim değişikliklerin ne denli büyük bir felakete sürükleyebileceğini anlatan güzel bir film. 2004 yapımı olmasına rağmen kullanılan görsel efektler ve sahneler oldukça etkileyici. Senaryo-kurgu gayet izlettiriyor.
3 yıldan fazla önce
Numenor profil resmi
Numenor
Her ne kadar ABD yapımı ve ABD odaklı olsa da sonunda verilen mesaj oldukça etkilidir. Görsel olarak da güzel bir filmdir, tavsiye ederim.
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
çok etkileyici ve güzel bir yapım tavsiye ederim
neredeyse 5 yıl önce

The Day After Tomorrow filmini beğenenler

The Day After Tomorrow filmi hakkında ilgi çekici içerikler