Askin Halleri (The Disappearance of Eleanor Rigby: Them) (2014) afişi

Askin Halleri (2014)
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
123 dakika

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk 2 filmi izlediyseniz bunu izlemeyin. Bunu izlediyseniz ilk 2 filmi izlemenize gerek yok çünkü onların birleştirilip kısaltılmış bir versiyonu. Seri genel olarak romantizmden yoksun. Anlattığı hikayeyi 2 taraf açısından izliyoruz ama anlatılan hikaye çok düz geldi bana.
1
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Konusunu okuyup da ilginç, aksiyonlu, bol dramlı bir film bekleyenlere şaşırıyorum. Konu bu ve olay bunun üzerinde gidecek belli ki, o yüzden sıkıcı diye eleştirmek yersiz bence. Film sana zaten sıkıcı olacağını söylüyor, fazlasını bekleyenler için milyon tane seçenek var ayrica. Ben ne ile karşılaşacağımı biliyordum o yüzden fena bulmadim.yok yere heba edilen bir sürü ilişki var, bu film de bu ilişkilerden birini konu almış. Her filmden hareket beklemeyenlerdenseniz begenebilirsiniz.
0
2 yıldan fazla önce
hexagon profil resmi
hexagon
katılıyorum ,kesinlikle zaman kaybı
0
neredeyse 3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film aşk -dram-romantik gibi lanse ediliyor lakin bu üçüyle uzaktan yakından ilgisi yok bir kaç kere kapatacak gibi oldum yine de dayandım , film zaten gereksiz uzun ve sıkıcı , tek bir çizgi üzerinde ilerliyor film hiç bir heyecan aşk dram falan yok yani kesinlikle zaman kaybı ....!
1
3 yıl önce

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them filmini beğenenler

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them filmini içeren raflar

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them filmi hakkında ilgi çekici içerikler