Felaket Sanatçi (The Disaster Artist) (2017)

Felaket Sanatçi (2017)The Disaster Artist

Puan 7.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
104 dakika
27
0
64
37
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Olmamış bir filmin neden olmadığını ve neden kült hale geldiğini anlatan film içinde film.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
mefut profil fotoğrafı
mefut
Hollywood'a siz kim köpek diyerek kendi senaryosunu yazan, oyuncularını seçen, filmini çeken bir garip abinin hikayesini gayet eğlenceli bi şekilde uyarlamış bizim Franco kardeşler :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Zaten absürt komedi ve biyografi seven bir insanım, bu filmde ikisi bir araya gelince tadından yenmez olmuş :) Ayrıca James Franco mükemmel oynamış, adamın kendinden daha çok benzemiş adama :D
error_outline
5 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Ilk once şunu belirtmeliyim ki The Room'u seyredip üzerine The Disaster Artist i izleyince tadindan yenmiyor.James Franco'nun oyunculuguna hayran kaldim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
KARAGEYIK profil fotoğrafı
KARAGEYIK
Frameby kullanıcılarının filmi hem gerçekçi hemde absürt olarak işaretlemiş olması çelişki gibi dursada aslında film hakikaten de gerçekçi ve absürt. Herkese hitab eder mi bilmiyorum ama sadece James Franco'nun oyunculuğu için bile olsa seyredilmeye değer bir film.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
İlk önce hikâyesi işlenen The Room filmini izledim. Karşılaştırınca o yapım sürecini, her şeyi müthiş uyarlamışlar. James Franco'yu Tommy Wiseau'dan ayırt etmek o kadar güç ki harika bir oyunculuk çıkarmış. Diğer oyuncularda öyleydi. Tommy Wiseau neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum ama insan değil bence :))
error_outline
5 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Gerçekten Tommy Wiseau diye biri var ve böyle bir film çekmiş.(The Room). Bu filmin çekim öncesi ve vizyona ilk girişine kadarki süreci konu alan The Disaster Artist güzel bir film olmuş. James Franco rolüne kesinlikle çok iyi çalışmış ve iyi iş çıkartmış. Konu edilen filmden sahneler neredeyse birebir tekrar çekilmiş, sonda da göreceksiniz zaten. Uzaylılar gerçekten varsa Tommy kesin onlardan :)) İyi seyirler...
error_outline
5 yıldan fazla önce