Ya Asksa (The F Word) (2013) afişi

Ya Asksa (2013)
The F Word

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İrlanda
Süresi
98 dakika
Neslii ilm, uzun vadeli ilişkisini hüsranla sonlandırmış Chantry ile karşı cinsten yana şansı hiç bir zaman yaver gitmemiş olan Wallace'ın arkadaşlık ilişkisinin zaman içerisinde büyük bir aşka dönüşmesini konu alıyor.

Yorumlar

otekiben profil resmi
otekiben
klişe olayını aşıp malumun ilanı gibi olması bir eksi, daha da fena bir klişe olan olağanüstü davranışlar ve tesadüfler gördüğümüz finali başka bir eksi, vasat sinematografi, başarısız replikler, sistematik akış vs... vs... ama çok şirin bir film be atam. birde o klişelerin arasında bazı süper detaylar da var başarılı olan. ayrıca bin yılların olayı "aşk"ı klişelerden uzak aktarabilmek imkansız gibi bir şey zaten.
2
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Daniel Radcliffe'i en son Harry Potter serisinin ilk filmlerinde izlemiştim. Şimdi böyle görünce insan kendini yaşlanmış hissediyor. Filme gelirsek beklediğimden iyi çıktı diyebilirim. Son zamanlarda romantik filmlerin çoğu sıkıcı bir tarza sahip olsa da bu film sıkmadan kendini izlettiriyor. Sanırım bunu da Daniel Radcliffe ve Zoe Kazan'ın arasındaki enerjiye borçlu. Özellikle başroldeki bu 2 ismin oyunculukları bana gayet samimi geldi.
0
neredeyse 3 yıl önce
mine. profil resmi
mine.
sıkıcııııııııı
1
neredeyse 3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
sıkılmadan izledim, boş zamanlarda izlenecek hoş sade bir film :)
1
3 yıl önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
Aşkı sade bir şekilde anlatan,
son dönemin iyi romantik komedilerinden birisi.
1
3 yıl önce

The F Word filmini beğenenler

The F Word filmi hakkında ilgi çekici içerikler