Belali Tanik (The Family) (2013) afişi

Belali Tanik (2013)
The Family

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
111 dakika
potakal Manzoni ailesinin kökenleri, aslında kötü şöhretli bir mafya geleneğine dayanmaktadır. Fransa’nın Normandy bölgesine, tanık koruma programı çerçevesinde yerleştirilen Manzoniler, Black soyadını alırlar ama yeni çevrelerine alışmakta “biraz” zorluk çekerler. Anne Maggie kasabanın merkezini talan ederken, kardeş Blake’ler okulda gizlice terör estirirler; Fred Blake adını alan Giovanni Manzoni ise her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken elinden ‘kazalar’ çıkar.

Yorumlar

hexagon profil resmi
hexagon
fena değil..
1
2 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
film kötü değildi demek isterdim ama diyemem siz değerli arkadaşları kandırmış olurum . film kötüydü bu kadro ile bu konu ile ne film yapılırdı . 30 milyon dolar bütçe ile bu kadar olmuş demek ki .. filmin sonunda çalan gorillaz - to binge adlı parça mükemmeldi http://www.youtube.com/watch?v=LMnrFiG8FRo film zaman geçirmelik çok vaktiniz varsa yine de siz bilirsiniz :)
1
3 yıldan fazla önce
EMREAYAN profil resmi
EMREAYAN
Yönetmeni Luc Besson olunca, Robert de Niro gibi bir efsaneyi görünce ve yanında da Michelle Pfeiffer gibi bir oyuncu olunca, haliyle çıtamızı yüksek tutuyoruz. Bu çıtayı bu hale kendileri getirdi zaten. Peki nasıl oluyor da artık Robert de Niro filmleri sıradan olabiliyor insan anlam veremiyor. Kötü değildi ama son 20 dkda istediğimiz kaliteye ulaşabildi.
2
3 yıldan fazla önce
zubercan profil resmi
zubercan
iki harika oyuncu Robert De Niro ve
Michelle Pfeiffer var. Başka söze gerek var mı? Film tabiki harika
0
3 yıldan fazla önce
starch profil resmi

The Family filmini beğenenler

The Family filmi hakkında ilgi çekici içerikler