Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (The Fast and the Furious: Tokyo Drift) (2006) afişi

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (2006)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
104 dakika
cinemarty Mutsuz bir yaşamın orta yerinde filizlenen tek umut Sean Boswell için yasa dışı sokak yarışlarıdır. Tüm çevresinden yabancılaştığı bir düzen içinde yaşayan Sean, bu yarışlarda sık sık kazalarla karşı karşıya gelmeye alışmıştır. Ancak annesi onun hapse girmesinden korkar. Bu sebeple de oğlunu Tokyo’ya, babasının yanına gönderir. Bu yanlış bir fikirdir çünkü yabancı olmak hissi perçinlenir başka kültürde. Ne zaman Twinkie ile tanışır işte o andan itibaren değişim ve dönüşüm başlar. Twinkie sayesinde drift yarışlarına katılır. Sokak yarışından daha etkili bir temposu olan bu yarışlarla Sean, bambaşka bir dünyaya yelken açar.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Tekrar tekrar izlemekten bıkmadığım en güzel serilerden biri. Bağımsız bir film gibi olsa da son sahnesiyle seriye bağlanan harika bir filmdi.
0
7 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Son sahnesi ile serinin bağlantı kurulan filmi bence. Onun dışında geri kalan tüm kısmı nedeniyle seriden bağımsız ve gerçekçi diyebiliriz. Ama şu da gerek seri olarak muhteşem filmler zaten. Her yeni film üzerine bir adım daha koyuyor. Kesinlikle aksiyon dolu ve anlamlı bir konusu olan harika bir filmdi. İzleyin mutlaka.
3
1 yıl önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Fast and furious serisinin bağımsız filmi. Benim de aralarında sevdiğim tek film. Abartısı yok denecek kadar az, aksiyonu yerinde, konusu sağlam, mekanlar iyi, çekimler bağlayıcı, müziklere laf yok zaten. Herşeyi ile tam bir yarış filmi. Yok arabaları uçaktan atmalar, binadan binaya arabayla atlamalar vb gibi saçma sapan şeyler yok. Gta 5 mi la bu. Film film. Saygınız olsun azcık seyirciye. Aksiyondan çok fantastik türüne geçiyorsunuz artık. B*ku çıkmaya başlıyor. Her ne kadar işin sanat kısmıyla ilgilenmiyor, sadece para basıyorsanızda biraz rasyonel olun. Filme geri dönersek de on numara film. İzleyin izleyin.
1
1 yıl önce
tahayetkin profil resmi
tahayetkin
Seride sıkılmadan izlediğim tek bölüm diğer bölümlere nazaran daha gerçekçi ve yenilikçi.
0
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Serinin üvey evladı. Ama aksiyon ve heyecandan pek birşey kaybetmiyor :) Bir de drift farkı var tabi. Sanırım Japonya'da ilk iki filmin yüksek ilgi gelmesinden dolayı bu sefer bir de orada çektiler :) iyi de yapmışlar.
2
3 yıldan fazla önce

The Fast and the Furious: Tokyo Drift filmini beğenenler

The Fast and the Furious: Tokyo Drift filmini içeren raflar

The Fast and the Furious: Tokyo Drift filmi hakkında ilgi çekici içerikler