Hizli ve Öfkeli 8 (The Fate of the Furious) (2017)

Hizli ve Öfkeli 8 (2017)
The Fate of the Furious

Puan Like 7.8 / 33 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Çin
Süresi
136 dakika
FairyTalee Dom ve letty balayındadır ve brian ile mia da emekli olmuştur. Ekibin geri kalanı temize çıkınca, dünya turu yapan ekip normal hayatlarına geri döner. Ancak gizemli bir kadın (oscar ödüllü charlize theron) Dom'u kandırarak suça ve yakınlarının ihanetine sürüklediğinde, ekip daha önce karşılaşmadığı bir sınavla yüzleşecektir.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
İkinci kez izlememe rağmen yine aynı heyacanı yaşatan bol bol da eğlendiren harika bir devam filmiydi. Özellikle Jason'nın ailesi ve bebek sahnelerinde yarıldım. Finaldeki Meet to Brain tüylerim diken diken oldu. Yine efsaneydi.
6 ay önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Hangi ara başladım hangi ara bitti hic anlamadım çok keyifli ve zevkliydi.Bol bol aksiyon, heyecan, esprili ee daha ne olsun :))
10 ay önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Fxporn.
1 yıl önce
hexagon profil resmi
hexagon
Jason Statham..
1 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
güzel bir film tamam ama önceki serilerinin bir tık altında kalmış.. puanım : 7.7
1 yıl önce
smyye.atakul profil resmi
smyye.atakul
Severek ve heyecanlı bir şekilde izledim. Evet belki biraz abartı olmuş ama serinin doğasında bu var ve seriyi genel olarak çok sevdiğim için bayıldım :)
1 yıldan fazla önce
KerseL profil resmi
KerseL
Hızlı ve Öfkeli serisinin bize neler sunduğunu önceki filmlerden biliyoruz malum 8. filme gelmiş , sınırları zorlayan aksiyon sahneleri ve abartı sahneler bu serinin doğasında var ve seriye yakışıyor. Diğer bölümleri gibi aksiyon doluydu ve keyifle izledim.
1 yıldan fazla önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Sadece Aksiyon Olsun Senaryo Oyunculuklar Pek Önemli Değil Diyen Kişiler İçin Gayet İyi Jason Statham Ve Charlize Theron Filmi Kurtaran İsimler
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Önceki gibi bol aksiyonlu hareketli patlamalı hızlı ve biraz da abartılı ama seriyi seven biri olarak yine çok büyük keyif aldığımı söyleyebilirim. Dipnot: Charlize Theron'un oluşu da ayrı güzelleştirdi seriyi :)
1 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir-----> motivasyonları beğenmedim. film bende zorlama hissi ile yapılmış izlenimi yarattı. "brain ı arayamayız söz verdik" dediler, böyle geçiştirdiler. bu cümle kullanılmamalıydı bence. zaten cipher karakteri brain ı kullanmadı, onu da kaçırabilirdi ki onda 2 çocuk var ve brain tv de izlemiyor o kadar patlama oldu filan görmedi, neden bir cümle ile izleyicinin aklına getirdiler anlam veremedim. bunda aranmayacak ise ne zaman aranacak brain ya da mia.
tej-ramsey uyumu hoşuma gitti, theron ve eastwood rollerine yakışmış. anne shaw 10 saniyede gönlüme taht kurdu resmen. arabayı halatla tutma fikrini yeni hitman da da beğenmemiştim bundada beğenmedim. tutamamalarını ise ayrıyetten beğenmedim. bunun dıışında da mantık hataları olmuş olsa da eskisi gibi, alıştık sanırım. komediye eklemeler yapılmış, roman karakteri yeterliydi elbette ama bunlarda iyi olmuş. ian shaw ın hareketli komedisi renk katan ayrıntılardan. filmi daha eğlenceli yapmış. aksiyon sahneleri de doyurucu. bu seriden beklentinizi karşılar fakat daha fazlası değil.
1 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
Uçak, tank derken arabalar şimdide denizaltı ile kapışıyor. Önceki filmleri sevdiyseniz bunu beğenmemeniz için bir sebep yok. Senaryo -ucuz diyaloglarla dolu- ve oyunculuk her zamanki gibi vasat olsa da aksiyon sahneleri bu açığı kapatıyor. Filmin bariz kötü yanı ise fragmanı. Filmdeki, final dahil, tüm sahneler fragmanda vardı. Bu sebepten hiç bir sekans sürpriz olmadı ve sona doğru film sarkmaya başladı.Neyseki karakter sayısı fazla olduğundan çabuk toparlandı. yeri gelmişken Hızlı ve öfkeli yeni eklenen oyuncularla neredeyse marvel evrenine kafa tutacak kahraman sayısına ulaşmış. Solo filmler yakın(mı?)dır.
1 yıldan fazla önce
Haticeozkrn profil resmi
Haticeozkrn
Charlize Theron ❤❤
1 yıldan fazla önce

The Fate of the Furious filmini beğenenler

The Fate of the Furious filmini içeren raflar

The Fate of the Furious filmi hakkında ilgi çekici içerikler