Sinek (The Fly) (1986) afişi

Sinek (1986)
The Fly

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
96 dakika
mineucar Seth, kendine güvenen, işine bağımlı ve kafayı bozmuş bir bilim insanıdır. Veronica ise bir maddeyi ışınlamak gibi planları, daha da tuhafı icatları, olan bu adamla röportaj yapmak isteyen bir gazetecidir. Veronice, Seth'in deneylerinden ilk sonuç alışına tanık olur. Seth kadının önünde kendisini bir noktadan bir diğerine ışınlamayı başarmıştır. Ancak deney esnasında tüpe giren bir sineğin varlığından kimse haberdar değildir. Seth, kısa bir süre sonra karmaşık başkalaşımının sonucu olarak sinek özellikleri edinmeye başlar. Bu kendi kimliğinden uzaklaşmasına sebep olacaktır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

eskon profil resmi
eskon
Akla hemen Disrict 9 ve The Thing gibi filmleri getiriyor. Bu tarz insanın yapısının biyolojik dönüşümünü izlemeyi sevenler seyredebilir. Gayet başarılı.
0
8 ay önce
umrant profil resmi
umrant
Gayet nadide bir parça.Jurrasic parktan daha çok bildiğimiz karizmatik bilim adamı jeff goldblum hatrına bakayım dedim bilimkurgu haftasında.Bence efektler zamanının ötesinde ve bir biyolog olarak moleküler füzyon hikayesinide fazlasıyla ikna edici ve başarilı buldum.Keyifle merakla izlenir...
5
1 yıldan fazla önce
AndromedaD profil resmi
AndromedaD
1
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Çekildiği yılı da hesaba katarsak oldukça başarılı bir film öneririm izlemenizi.
1
2 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
1986 yılına göre üst düzey bir film olmuş... başarılı...
2
3 yıl önce
cinemarty profil resmi
cinemarty
Brundlefly :) Chris Walas abimiz öyle bi makyaj yapmış ki,şimdiki Dijital görsel efektlere küfrediyorum Birde ayrıca Chris W. "Gremlinler"in yaratıcısı ve Piranha'nın özel niteliklerini belirleyen kişi.
0
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Seth Brundle, karizmatik bir karakteri olan, hafif çılgın bir bilim adamıdır. Kadın gazeteci Veronica Quaife, maddenin teleportasyonu yani ışınlanma üzerinde çalışan bu genç dahiyi haber konusu yapmıştır. Genç kadın Brundle'ın ilk defa bir canlıyı ışınlamayı başardığı zafer anına şahit olur. Ancak ışınlanma modülüne Brundle ile birlikte girmiş olan küçücük bir sinek, herkesin gözünden kaçmıştır.Genç bilim adamı ve güzel gazeteci arasında gelişen duygusal yakınlaşma, kısa süre içinde Brundle'da gelişen ruhsal ve fiziksel farklılıklar tarafından gölgelenecektir. Brundle'ın moleküler yapısının bir sineğinkiyle birbirine karışmış olduğu anlaşıldığında, iki sevgilinin gözleri önünde gerçekleşen acı verici trasformasyon süreci, zamana karşı bir yarışa dönüşür.
0
3 yıldan fazla önce

The Fly filmini beğenenler

The Fly filmi hakkında ilgi çekici içerikler