Trendeki Kız (The Girl on the Train) (2016) afişi

Trendeki Kız (2016)
The Girl on the Train

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.5 / 12 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
KerseL Paula Hawkins’in aynı isimli romanından uyarlanan bir gerilim filmi. Her gün trenle işe giden Rachel, bu yolculukları sırasında eski kocasının yeni eşiyle birlikte yaşadığı eski evinin önünden geçer. Bunun yanı sıra birkaç ev aşağıda yaşamakta olan jess ve Jason lakaplı “mükemmel bir çift” tanır. Rachel, onlara hem imrenir, hem de onlar adına sevinir ancak, bir gün bu çiftin hayatında bir şeylerin değiştiğini fark eder ve Jess ortadan kaybolur ve Rachel bir şekilde bununla bağlantısı olduğunu düşünmektedir.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Kitabını okumayıp beğendiğim bir film daha. Kitap okumayı da çok seviyorum ama filmi varsa onu tercih ediyorum. Genellikle de pişman olmuyorum. Gerilim, gizem dozundaydı. Emil Blunt çok iyiydi. Çok etkilendim, bayıldım diyemem ama iyi vakit geçirdim.
7
2 ay önce
Kek profil resmi
Kek
bir arkadaşımın rafından alıp okumaya başladığım kitabı yarıda bırakmak zorunda kalmıştım ve artık dayanamadım kitaba ulaşmadan filmini izledim filmdeki mekan ve ayrıntılar kitapta okuduğum yere kadar uyuşuyor lakin kitabın büyüsüyle anlatılan şey daha heyecan verici ve gizemliydi film ortalama üstü olmuş bir çok kitap filmine göre gayet izlenirken de keyif alınacak şekilde lakin kafamda yarattığım rachel görüntüsü biraz daha farklıydı
0
2 ay önce
elganja. profil resmi
elganja.
bu bir tren filmi değildir !!!
0
3 ay önce
bleim profil resmi
bleim
So%C4%9Futabiliyor insanlardan da ili%C5%9Fkilerden de konusu.
0
3 ay önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Sayfalarını heyecanla çevirdiğim kitabın filmini, ne zaman bitecek diye sürekli saate bakarak izledim. İzlenmeyecek kadar kötü kesinlikle değil ama ben aradığımı bulamadım.
5
4 ay önce
Gonca.su profil resmi
Gonca.su
Kitabı çok büyük heyecanla okumuştum Filmde de aynı heyecanın olmasını bekliyordum.Ama film beni aynı heyecanla içine çekemedi.Farklı bir yönetmenle sinemaya uyarlanmış olsaydı daha heyecanlı keyfine doyum olmayan bir film olacağına inanıyorum.
2
6 ay önce
pluviophile profil resmi
pluviophile
filmdeki mekan ve karakterlerle kitabını okurken hayal ettiğim mekan ve karakterler aşırı benzeyince insan aylarca dört gözle bekliyor çıkmasını :D vee mutlu son :D kesinlikle önce kitabını okuyun sonra izleyin derim :)
2
7 ay önce
starch profil resmi
starch
Kitabını bir solukta okuduğum 'Trendeki Kız' ise bu, dört gözle bekliyorum...
7
1 yıl önce

The Girl on the Train filmini beğenenler

The Girl on the Train filmini izlemek isteyenler

The Girl on the Train filmini içeren raflar

The Girl on the Train filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön