Trendeki Kiz (The Girl on the Train) (2016)

Trendeki Kiz (2016)
The Girl on the Train

Puan Like 7.1 / 28 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi, Gerilim
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
KerseL Paula Hawkins’in aynı isimli romanından uyarlanan bir gerilim filmi. Her gün trenle işe giden Rachel, bu yolculukları sırasında eski kocasının yeni eşiyle birlikte yaşadığı eski evinin önünden geçer. Bunun yanı sıra birkaç ev aşağıda yaşamakta olan jess ve Jason lakaplı “mükemmel bir çift” tanır. Rachel, onlara hem imrenir, hem de onlar adına sevinir ancak, bir gün bu çiftin hayatında bir şeylerin değiştiğini fark eder ve Jess ortadan kaybolur ve Rachel bir şekilde bununla bağlantısı olduğunu düşünmektedir.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Sade ve durağan bir anlatıma sahip ancak merak uyandıran, sürpriz sonlu filmlerden.
2 ay önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Filmi izleten iki unsur var bence. Biri filmin gizem yönü diğeri ise Emily Blunt'ın muhteşem oyunculuğu. Ağır ilerlemesi kimilerine sıkıcı gelebilir ama ben merakla sonunu getirdim. Öyle ahım şahım bir yapım değil. Çok film izleyen birisiyseniz kütüphanenize eklemenizde bir sakınca görmüyorum ama ayda yılda bir film izleyen biri için çokta önerebileceğim bir yapım değil. Bence filmin eder puanı 6 ama sırf Emily Blunt'ın o güzel oyunculuğu için 7 veriyorum.
7 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Biraz ağır işliyor ama ters köşe yapan filmlerden birisi.
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
kitabını çok duymuştum ama okumamıştım filmi gerçekten çok beğenerek izledim film bitince ilk dediğim şey film böyle güzelse kim bilir kitap nasıldır oldu . gerek oyunculuklar gerek kurgusu gerek konusu her yönüyle beğendim filmi hiç sıkılmadan keyifle izledim
neredeyse 2 yıl önce
TheBride profil resmi
TheBride
Genel olarak gizem dozu yüksek, izlenebilir bir film. Ancak, benim görüşüm kitabının başarısına göre film çok başarılı değil.
neredeyse 2 yıl önce
tugberto profil resmi
tugberto
Film çok yavaş ya.
2 yıl önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
filmin kitabını okumadım.. ama kitabını her gördüğümde ismi ilgimi çekiyordu.. o yüzden kitabı nasıldı bilemeyeceğim.. değişik bir film evet ama bu tarz filmler çok var açıkcası.. çoğu sahnesinden de sıkıldım sırf dram ve entrika üzerine kurulu bir film gerilim yok denecek kadar az.. ama kendini izlettiriyor acaba ne olacak diye merak ettiriyor.. filmi izlemeden önce yorumlara baktım bazıları yazmış işte aa oo uuuvv öldüm bittim güzellikte ters köşe bir film falan yazmışlar.. böyle okuyunca bende heyecanladım izleme hevesim şevklendi bu yüzden beklentimi yüksek tuttum ters köşe filmi olmayınca hüsrana uğradım.. neresinde şaşırdınız bu filmin anlamıyorum gerçekten.. şimdi ters köşe bir film yazanlara soruyorum allah aşkına ters köşe bu filmin neresinde hayatınızda hiç ters köşe filmi izlemediğiniz belli oldu.. tekrar belirteyim bu tarz filmler çok var ve bu filmden daha güzelleri de var.. puanım : 7.0
2 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Kitabını okumayıp beğendiğim bir film daha. Kitap okumayı da çok seviyorum ama filmi varsa onu tercih ediyorum. Genellikle de pişman olmuyorum. Gerilim, gizem dozundaydı. Emil Blunt çok iyiydi. Çok etkilendim, bayıldım diyemem ama iyi vakit geçirdim.
2 yıldan fazla önce
Kek profil resmi
Kek
bir arkadaşımın rafından alıp okumaya başladığım kitabı yarıda bırakmak zorunda kalmıştım ve artık dayanamadım kitaba ulaşmadan filmini izledim filmdeki mekan ve ayrıntılar kitapta okuduğum yere kadar uyuşuyor lakin kitabın büyüsüyle anlatılan şey daha heyecan verici ve gizemliydi film ortalama üstü olmuş bir çok kitap filmine göre gayet izlenirken de keyif alınacak şekilde lakin kafamda yarattığım rachel görüntüsü biraz daha farklıydı
2 yıldan fazla önce
elganja. profil resmi
elganja.
bu bir tren filmi değildir !!!
2 yıldan fazla önce
bleim profil resmi
bleim
Soğutabiliyor insanlardan da ilişkilerden de konusu.
2 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Sayfalarını heyecanla çevirdiğim kitabın filmini, ne zaman bitecek diye sürekli saate bakarak izledim. İzlenmeyecek kadar kötü kesinlikle değil ama ben aradığımı bulamadım.
2 yıldan fazla önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Kitabı çok büyük heyecanla okumuştum Filmde de aynı heyecanın olmasını bekliyordum.Ama film beni aynı heyecanla içine çekemedi.Farklı bir yönetmenle sinemaya uyarlanmış olsaydı daha heyecanlı keyfine doyum olmayan bir film olacağına inanıyorum.
2 yıldan fazla önce
pluviophile profil resmi
pluviophile
filmdeki mekan ve karakterlerle kitabını okurken hayal ettiğim mekan ve karakterler aşırı benzeyince insan aylarca dört gözle bekliyor çıkmasını :D vee mutlu son :D kesinlikle önce kitabını okuyun sonra izleyin derim :)
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Kitabını bir solukta okuduğum 'Trendeki Kız' ise bu, dört gözle bekliyorum...
3 yıl önce

The Girl on the Train filmini beğenenler

The Girl on the Train filmi hakkında ilgi çekici içerikler