Baba 3 (The Godfather: Part III) (1990)

Baba 3 (1990)The Godfather: Part III

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Kült, Sanat Eseri, Aksiyon
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
162 dakika
960
16
3391
450
.SimS. profil resmi
.SimS.
Her açıdan güzel bir son film olmuş, diyecek kusur bulacak pek bir şey yok Al Pacinonun kızını oynayan Aktrist dışında. Tabii ki ilk iki filme göre biraz daha vitesi düşük ve tadı en farklı olan filmi onu da söyleyeyim
error_outline
7 ay önce
tugced profil resmi
tugced
Müzikal kısmı inanılmaz sıktı ama onun haricinde gayet güzeldi..
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
son film en olmamış film sanırım. herkesin dediği gibi son yarım saati saymazsak gideri olmayan film. son yarım saat ve diğer filmlerin hatırına izlenebilir. vatikan olayların girmesi ilginç olmuş. ayrıca yönetmen kızını oynatmış resmen ya. adamlar torpili sinemanın merkezinde yapmış. biz daha neyden bahsediyoruz
error_outline
4 yıldan fazla önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Filmin son 3-4 dakikası insanı kendinden alıyor. Galiba duygusallığın etkisiyle de insanda yutkunamama durumu yaratıyor. Son film ilk iki filme göre biraz daha yavaş olsa da denildiği gibi politik savaşın kovalamacası hakimdi. Demeden geçemem tek kelime ile efsane..
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Sefa profil resmi
Sefa
Diğer iki filmin o ağırlığı , o duruşu , o heyecanı bu filmde yoktu daha çok politika ön plandaydı. Al Pacino yine efsane oynamış. Çok daha iyi bir senaryoyla veda edilebilirdi. Ayrıca Al Pacino'nun kızı Mary karakterini oynayan kız aşırı derecede çirkin ve aşırı iticiydi yerine çok daha iyi biri olabilirdi. Onun dışında yine finaliyle etkileyiciydi.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Al Pacino'ya rolü için 5 M$ teklif edilmiş fakat 7 M$ istemiş kendisi. Yönetmen de senaryoyu tekrar yazar açılışı da senin cenaze töreninle yaparım diyince Al Pacino 5 M$ a ücrete razı olmuş.
error_outline
5 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
En iyisi bu olmuş bence. İyi ki bu filmi aklımın en başında olduğu zamanda izlemişim. İlk filmi çok önce izlemiştim ve kimin eli kimin cebinde pek idrak edememistim. Şimdi goruyorum ki mükemmel bir seri olabilecek en mükemmel sonla bitmiş. Görüntülerden tutun da oyunculuklara kadar el üstünde tutulmayi hak ediyor kesinlikle. Ayrıca filmin uzunlugundan şikayetçi olanlar bu son filmde hiç sıkılmayacaklar. Benden başka izlemeyen kaldı mı bilmiyorum ama varsa şimdi izlemenin tam zamanı :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Harika bir veda filmi olmuş. Serinin diğer filmlerine göre biraz sönük kalmasına rağmen bu film de diğerleri kadar harika ve sürükleyiciydi. Bana biraz fazla underrated geldi. Top 250' yi sonuna kadar hak ediyor. Al Pacino ve Andy Garcia harikaydılar.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
BİR BABA FİLMİ Artık başka birşey demeye gerek var mı bilmiyorum!) Al Pacino zirve yapmış, Andy Garcia yine öyle. Mafya film klasiklerinden. Bu türün meraklısı olup seyretmeyen yoktur sanırım.
error_outline
6 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
keşke 4'ü de çekilse(ydi). belki çekilir: umudumuzu kaybetmeyelim
error_outline
6 yıldan fazla önce
Revelator profil resmi
Revelator
The most overrated trilogy ever
error_outline
6 yıldan fazla önce
yepis profil resmi
yepis
bence aldığı puanı falan boş verin serinin en iyi filmi hiç sıkılmadım
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bu film diğer iki filmin yanında sönük kalmış nedense gerek diğer sitelerdeki yorumlar olsun gerek puanı olsun. Fakat ben en az onlar kadar beğendim yine harika bir film.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce