The Good Nurse (2022)

The Good Nurse (2022)

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Biyografi, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
121 dakika
25
1
59
6
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İnsanın ağzının tadını kaçırıyor ama merak da ettiriyor. Kendimizi, sevdiklerimizi emanet ettiğimiz sağlık kuruluşlarında dönen dolaplardan sadece birini bu! Ürpertici bir gerçek hikaye.
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
sevdiğim iki oyuncuyu izlemek ve yine başarılı performanslarını görmek güzeldi , gerçek hikayaleri sevdiğim için de filmi de genel anlamda beğendim , durağan bir şekilde ilerliyor olması belki bazıları için sıkıcı gelebilir
error_outline
almiyorumad profil fotoğrafı
almiyorumad
Yorumlara bakana kadar filmin ağır ilerlediğini fark etmedim bile :)) Eddie Redmayne sevgisi midir bilemedim. :) Jessica Chastain de ayrıca iyi. Sadece sahneler karanlık olduğundan zorluyor, gündüz, ışıkta izleyince.
error_outline
tugced profil fotoğrafı
tugced
Beni baya sardı (biyografikleri genelde severim) ağır bi film herkesi çekmeyebilir içine ama garip bi şekilde seyrettirme yönüde var. gündüz değilde akşam sakin bi şekilde izlenmeli daha keyif verebilir.
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Biyografik filmleri sevsem de çoğu kişinin aksine yavaşlığıyla beni boğan bitmesini sabırla beklediğim oldukça sıkıcı bir filmdi. 3.5/10
error_outline
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Çok beğendim ve herkesin aksine bana hiç yavaş bir film gibi gelmedi. Gerçek hayattan olması üzücü ama film iyiydi?
error_outline
Yvaine profil fotoğrafı
Yvaine
Normalde bu tarz ağır ilerleyen yapımlardan pek hoşlanmasam da bu film kendini izlettiriyor. Eddie Redmayne'nin oynadığını bilmeden, öylesine izlemek için açtığım bir filmdi. Gördüğüm anda çok sevindim ve yine harika bir performanstı ?
error_outline
Murenist profil fotoğrafı
Murenist
Tabikide Eddie Redmayne için izledim. Muhtemelen
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Ağır tempolu bir film olsa da sade, duru bir anlatımı var. Zaten Jessica Chastain ve Eddie Redmayne başarılı performanslarıyla filmi sürükleyip götürüyor. Sonuç olarak şüpheciliğinize +1 puan kazandıran güzel bir film olmuş.
error_outline
iko profil fotoğrafı
iko
Filmin alt metni sağlam olduğu için yavaşlığı sizi yormuyor. Özel Sağlık sektörüne sağlam bir gönderisi var. Filmin kadrosu ve oyunculukları gayet iyi, ee daha ne olsun ?✌? 8/10
error_outline