Çin Seddi (The Great Wall) (2016) afişi

Çin Seddi (2016)
The Great Wall

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 6.8 / 19 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Fantastik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
103 dakika
FairyTalee Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Ancak Yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor.

Yorumlar

zizel profil resmi
zizel
Yaaniiii
2 ay önce
tugberto profil resmi
tugberto
Daha iyi olabilirdi.
4 ay önce
Blogger profil resmi
Blogger
Kurgu idare eder%2C g%C3%B6rseller fena deil. Beklenti y%C3%BCksek olmas%C4%B1n. Kafa da%C4%9F%C4%B1tmak%2C bos vakit ge%C3%A7irmek i%C3%A7in izlenir.
7 ay önce
mtufan profil resmi
mtufan
filmin hemen hemen her şeyini beğendim. ne kadar beğendiysem sonundan o kadar nefret ettim desem yeridir. iki şey. canavarların bu kraliçe zayıflığından bıktım. böyle bir zayıflığı biliyorsun da garin gelene kadar kimseyi göndermiyorsun, garip. sonun bu şekilde bitmiş olmasından rahatsız oldum. truva atı taktiği bu filmde de dünyayı kurtardı.
9 ay önce
jankilova411 profil resmi
jankilova411
Bence gayet basarılı bir film her ne kadar oldu bitti gibi gelsede izlenmeli derim...
11 ay önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Çok birşey beklemedin izlerseniz iyi bir film. Müthiş bir senaryo, müthiş oyunculuklar yok ama görsellik şahane. Kamera hareketlerini hayranlıkla izledim. Tamamı savaş sahnelerinden oluşsa diye düşündüm çünkü çok başarılıydı. Bazı sahneler yarım kalmış gibiydi. Oyuncu mu yönetmen mi derseniz bence yönetmen filmiydi. Ben sıkılmadan izledim, Matt Damon izlemek her zaman bir keyiftir çünkü :) İzleyecekseniz IMAX izlemeyi tercih edin.
1 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sinema çerezliklerinden. Boş vaktinizin bol olduğu, indirimli günlerde gidin. İkisi de denk gelmiyorsa değmez.
1 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Konusu, görsel efektleri, müzikleri ve savaş sahneleri gayet iyiydi. Ben çok sevdim. Yaratıklar basit ve komikti ama bir o kadar da etkileyici sahneleri ile göz dolduruyorlardı. Başarılı bir filmdi. Etkilendim şahsen. Oldukça hareketli ve hikayeyi oldukça yalın anlatım tarzı ile odaklanarak izletti kendini. İzleyin derim.
1 yıl önce

The Great Wall filmini beğenenler

The Great Wall filmini içeren raflar

The Great Wall filmi hakkında ilgi çekici içerikler