Felekten Bir Gece III (The Hangover Part III) (2013)

Felekten Bir Gece III (2013)
The Hangover Part III

Puan Like 5.7 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Aksiyon, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
100 dakika
Arcadia Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir. Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir hayat demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır! Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, "Wolfpack" yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'ten oluşuyor.

Yorumlar

seraytaylan profil resmi
seraytaylan
kötü yorumlara aldanmadan izledim ve çok güldüm :D ben çok beğendim bu filmi de diğerleri gibi
2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
2.filmde klasik devam filmi olmuş diye çok ısınamamıştım belki 3 daha eğlenceli olur fikriyle izledim ama felaket. Hiç beğenmedim.
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Bu film benim için biraz hayalkırıklığı oldu ve açıkçası seriye pek de yakışmadı gibi. Tabi yine güldüğüm sahneler oldu ama maalesef diğerleri gibi doya doya kahkaha atamadım. Eğer bu şekilde düşüşe devam edecekse devamının gelmemesi iyi olur. Tadında bırakılmasını tercih ederim.
3 yıldan fazla önce
beyzagne profil resmi
beyzagne
beklentimin çok çok düşüğüydü malesef..
neredeyse 4 yıl önce
marilyn profil resmi
marilyn
en güzeli 2.Hangover.3.sü tamen aşkın son demleri gibi sıkııcı
4 yıldan fazla önce
AriGold profil resmi
AriGold
After watching the first of any trilogy, you are usually not satistfied with 2nd and 3rd. But you never miss them anyway. Same situation for Hangovers. You'll have a good time though, you are just not going to laugh as much as you think you will.
5 yıldan fazla önce

The Hangover Part III filmini beğenenler

The Hangover Part III filmi hakkında ilgi çekici içerikler