Lanetli ev (The Haunting in Connecticut) (2009) afişi

Lanetli ev (2009)
The Haunting in Connecticut

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Korkutan, Karanlık
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
92 dakika
KerseL Gerçek bir olaydan esinlendiği iddia edilen bu filmde, Amerika'nın Connecticut eyaletinde bir ailenin başına gelen paranormal olaylar aktarılıyor. Campbell ailesi, kanser olan oğullarının tedavi gördüğü kliniğinin yakınlarında bir eve taşınırlar. Fakat Viktorya tarzı bu güzel evde, açıklanamayan doğaüstü güçlerin saldırısına uğrarlar.

Yorumlar

Lioness profil resmi
Lioness
korkmadım ama iyi gerildim :p İnsan merak ediyo gerçekten başına gelen insanlar nasıl atlatı durumu acaba kolay bir şey değil :)
1 ay önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Gerçekten beğendiğim korku filmleri arasına girmeyi başardı. Filmin başından sonuna bitmek bilmeyen bir gerilim hakimdi. Tabi bir de o baş belası ani sahneler var. Konusu da etkileyiciydi. Aslında filmin başında yine sıradan ikinci sınıf bi korku filmi izliyorum diye düşünmüştüm. Çoğu korku filminden alışık olduğumuz korkutma teknikleri aynen kullanılmıştı. Konu da sıradan başlamıştı. Ama sonradan öyle bir hal aldı ki korku ve gerilimin yanında ayrıca bir merak duygusu da oluştu. Film, izleyen kişiyi gerçekten kendi içerisine çekmeyi başarıyor. Bence kaçırmayın, izleyin.
8 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Normal bi korku filmindeki gibi ekrana bişeyler fırlatacağına alttan alttan ve kademeli olarak veriyor korkuyu.
2 yıl önce

The Haunting in Connecticut filmini beğenenler

The Haunting in Connecticut filmi hakkında ilgi çekici içerikler