Hobbit: Bes Ordunun Savasi (The Hobbit: The Battle of the Five Armies) (2014)

Hobbit: Bes Ordunun Savasi (2014)The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Puan 8.0 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Yeni Zelanda
Süre
144 dakika
1226
45
3408
339
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Seriye yakışır bir final olmuş. Muhteşem karakterlere ve savaş sahnelerine sahipti. Son 3 lemenin en iyisi diyebilirim. Yine çok beğendim.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Seri bitti.Kesinlile izlenir.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Umarım bi 100 sene daha başka bi Tolkien eserine elini sürmez Peter Jackson.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Savaş hiç bitmeyecek hissi veren muazzam sahnelere sahip bir film olmuş. Serinin son filmi olmasıyla beklenti çok yükselse de tam kararında olmuş bence. ^^
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Turkeywood profil fotoğrafı
Turkeywood
Yüzükler Efendisi tutmaz.ama doyurucu bir seri.Ben begendm.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Nergisg profil fotoğrafı
Nergisg
6'lı seriden tek beğenmediğim film bu oldu. Peter Jackson Lord of the Rings'le çıtayı stratosfere kadar çıkarmış. Devam filmi olarak Hobbitler kesinlikle aşağısında değildi. Eleştirmek için eleştirenler ne kadar fazla. "Eğitici değil!" diye yorum gördüm ya. Bırak da bazı şeyler mesaj kaygılı olmasın be.
error_outline
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
filmi çok beğendim görsel efektler yine harikaydı tabi serinin bitmiş olmasının verdiği bir üzüntü de var .. umarım orta dünyadan uzun süre mahrum kalmayız ..
error_outline
7 yıldan fazla önce
eness profil fotoğrafı
eness
yüzüklerin efendisi kadar olmasada güzel bi seriydi ancak son filmden beklentim daha yüksekti biraz basit yapmışlar sankim
error_outline
7 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Aksiyonun en bol olduğu filmdi tempo pek düşmedi ve sürekli güzel bir savaş izledik. Fakat malesef bu seri de bitti. Umarım Tolkien'den çok uzak kalmayız da yakın zamanda da bir Silmarillion üçlemesi yaparlar.
error_outline
7 yıldan fazla önce
SoulArt profil fotoğrafı
SoulArt
Yüzüklerin efendisinden sonra biraz yavan kalmış. Elbette muadili filmlerle kıyaslayinca en iyilerinden ancak Yüzüklerin efendisi dahil diğer 5 filmle kiyaslayinca en zayıf halka bu olmuş.
error_outline
7 yıldan fazla önce
hexagon profil fotoğrafı
hexagon
serinin en güzel filmiydi..bayıldım
error_outline
7 yıldan fazla önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Çok uzatılmış sıkıcı bir film. ilk iki bölümün arkasına izlenince belki izlenirliği artar ama bu haliyle yersiz biçimde uzundu.. sayısız saçma sahne vardı. tüm klişeler kullanılmıştı. (adam tek taş atımıyla canavları öldürdü. taşlar sihirlimiydi ne?) ilk iki film bundan iyiydi. ayrıca bu filmi yüzüklerin efendisyle kyaslamaktan daha doğal ne olabilir neyle kıyaslayacaktık star wars'lamı? ama filmi tümden beğenmedim diyemem sadece beklentim yüksekti ve bu ekipte orta dünyaya daha iyi bir veda bekliyordum :/
error_outline
7 yıldan fazla önce
KuledekiAdam profil fotoğrafı
KuledekiAdam
Hobitin bir çocuk hikayesi olduğunu unutmamalıyız yorum yaparken sanırım. Fakat içeriği silmarillion ve yüzük serisine içerik oluşturur yine de. Filme gelecek olursak; 1 kitaptan 3 film çıkınca son filimdeki sahnelerde Yeşilçam etkisini de gördük tabi. Ah Legolas ne adamsın.. Daha fazlası söylemek yorumu spoiler a boğmak olur burada keselim. Yine de her şeye rağmen bitmemeli filmler. Bizler birer gariban ölümlüleriz ortadünyanın aşkıyla yanan.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Senemini profil fotoğrafı
Senemini
Ikinci filmi heyecanla bekleyip hayal kirikligi yasayinca bu sefer beklentilerimi dusuk tuttum, bundan midir bilmem ama filmi cok begendim. Guzel bir final olmus,seriyi takip edenler mutlaka izlemeli;)
error_outline
7 yıldan fazla önce
gkhn. profil fotoğrafı
gkhn.
Yazacak çok şey var ama en doğrusu, en kısası; Kocaman bir hayal kırıklığı... İlk 2 film iyi değildi, bu film çok iyi olur diye ümit etmiştim ama hevesim kursağımda kaldı.
error_outline
7 yıldan fazla önce