Göçebe (The Host) (2013) afişi

Göçebe (2013)
The Host

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
125 dakika
Rainbow Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu. Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder. Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..

Yorumlar

Jackup profil resmi
Jackup
Duygusallığı biraz fazla olmasına rağmen nedenini bilmediğim bir şekilde hikayesine kapıldım "pure soul" olayı biraz etkiledi sanırım.IMDB puanı düşük olmasına rağmen bence güzel bir film ben beğendim açıkçası. Modunuz uyduğu zaman ilgiyle izlersiniz diye düşünüyorum.
0
1 yıl önce
mistafa profil resmi
mistafa
filmin sonunu zor getirmiştim hatırlamıyorum tam belki yarısında bırakmışta olabilirim
0
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
fantastik-BilimKurgu çok severim , ama yine de filmi izlemeyi uzun süre ertelemiştim keşke ertelemeseymişim hiç sıkılmadan beğenerek izlediğim bir film oldu , farklı da bir konusu var bence özellikle bu türde film sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum
2
3 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
Seneler önce kitabını okumustum ve sevmedigim halde merak edip filmini de izledim nedense. Bilimkurgu severim ama bu gercekten cok abuk subuk bir film. En az kitabı kadar gereksiz
2
3 yıldan fazla önce
baransel profil resmi
baransel
GAYET SÜRÜKLEYİCİ İZLENMELİ
0
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.

Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..
0
3 yıldan fazla önce

The Host filmini beğenenler

The Host filmi hakkında ilgi çekici içerikler