Açlik Oyunlari: Alayci Kus - Bölüm 1 (The Hunger Games: Mockingjay - Part 1) (2014)

Açlik Oyunlari: Alayci Kus - Bölüm 1 (2014)
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Puan Like 7.2 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
123 dakika
PaRaNoYa7 Tüm zorluklara rağmen, Katniss Everdeen iki kez Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı başarmış olsa da, hala güvende değildir. Capitol öfkelidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların bedelini kim ödeyecek? Katniss. Daha da kötüsü, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da açıkça belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne arkadaşları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir film olmuş. Kitap serisinin de sadece ilk ikisini okumuştum üç bilmiyorum ama sanki bölünmese daha iyi olurmuş gibi geldi.
3 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
orta halli. boşuna bölmüşler senaryoyu
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Vizyona girdiği anda o kadar çok ses getirmişti ki izleyince hayal kırıklığına uğruyorsun. Filmden ziyada dizi bölümü gibi olmuş. Belki part 1 demelerinin sebebi bu.
3 yıldan fazla önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
İLKİNDEN KÖTÜ Senaryo saçmalamaya başlamış. İlk filmde bir tek, iyi işlenmemiş bile olsa, güzel ilginç bir senaryo vardı. Burda onu da batırmışlar. Büyük bütçeli ve gişe gelirli olmasına rağmen mekan zengiliği hiç yok...Bölüm 2 sine bakmam bile.
neredeyse 4 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Filmi ikiye bölüp çekerek artık daha çok nasıl para kazanırız diyip izleyiciyi enayi yerine koymak kimin fikriydi merak ediyorum. Beklediğim kıvılcım bu filmde var ama gereksiz uzun. 45 dakikası filan çöp. 3. film ikiye bölünmeseydi eğer diğer 2 filmi de gölgede bırakabilirdi. Bu haliyle ki finaliyle de normal bir bilimkurgu dizisinin sezon finalinden farkı yok. Böyle serileri özellikle 2. filmden sonra açgözlülük yüzünden mahvetmekten artık vazgeçilmesi lazım.
4 yıl önce
xavalon profil resmi
xavalon
Çok sıkıldım izlerken. Ki serinin takipçisi olarak bu bölümü renksiz, sıkıcı buldum. Bol bol taş toprak yıkıntı toz duman. Jennifer Lawrence'in oyunculuğunu pek beğenmem. Bu yapımda da tek bir mimikle filmi bitirmiş. Hep aynı yüz ifadesi filmin başından sonuna kadar. Boş vakitiniz varsa izleyin.
4 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Kitabını okumadım bir bilgim olmadan izledim filmi. Hayli şaşırdım, heycanla bekledim neler olacak diye. Başarılı bir filmdi bence.
4 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film genel olarak gerçekten çok iyiydi özellikle son sahne süperdi tam yerinde bitirmişler heyecanla bekliyorum devamını :)
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İyi filmdi fakat kitabı bölmek yerine bütün olarak çekselerdi eminim çok daha güzel olurdu.
4 yıldan fazla önce
Denizhan profil resmi
Denizhan
Güzeldi ya ama zevk alamadım tam istediğim gibi değildi beklentilerimin altındaydı ve bir kaç sahne hariç çok sessizdi.
4 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
Bir filmin iyi olabilmesi için bizim üzerimizde duygu bırakması gerekir.Bu film ne kadar diğer filmlerine göre daha hareketsiz olmasına rağmen bana duygu geçirebildi.Kendimi filmin içindeymiş gibi hissettim.Filmi bu özelliği bile benim için yeter.VE SON OLARAK BU FİLMİ İZLEYİN DİYORUM.
4 yıldan fazla önce
Guapo profil resmi
Guapo
Rahmetli Philip Seymour Hoffman'ın yüzü suyu hürmetine katlandım. Zaten filmin sonunda yad etmişler. Bu tarz filmlerin uzun dahi olsa tek parça halinde seyirciye sunulmasından yanayım. Sabırla bekliyoruz devamını....
4 yıldan fazla önce
okandemirel profil resmi
okandemirel
Buradaki yorumcu arkadaşlara çok teşekkür ederim sayenizde filmi beklentim düşük gittim ve gayet beğendim filmi. Eğer diğer türlü gitseydim farklı çıkabilirdim o salondan :)
4 yıldan fazla önce
Kitap profil resmi
Kitap
filmi genel olarak beğendim ama eksik bir şeyler vardı zevk alamadım sinemada izlememe rağmen
4 yıldan fazla önce
Peris profil resmi
Peris
Film 2. bittiği yerden başlayıp, 3. ortasında bitiyor. Son bölüm olmadan tat vermiyor. Gerçektende biraz uzun bir tek film olması daha iyi olurmuş. Kitapta sorun olmayan şeyler sinemada tekrar gibi duruyor. Seriyi sevenler mutlaka sinemada izleyecektir. ama en sağlıklısı son bölm çıktığında ikisini birden seyretmek...
4 yıldan fazla önce
gkhn. profil resmi
gkhn.
Oldukça samimi söylüyorum,sinemaya gitmeyin izlemek için. Ara da muhtemelen sinemayı terkedersiniz. Filmin sonunda oh be zulüm bitti diyen birini alkışlarsınız :)) Her şeyi part 2 ye saklamışlar. 1-2 sahne dışında zevksizdi...,
4 yıldan fazla önce
hayyam profil resmi
hayyam
15 dk oluyor fiilmden çıkalı şu kadarını söyleyebilirim 2s3 dk lık bir fragman resmen ...son filmi 2 bölüm halinde çekilmeye başlandığından beri 1 bölüm 2 ci bölümün fragmanı görevini görüyor resmen ....harry potter la başladı bu furya maalesef daha sonra alacakarınlık ve şimdi de açlık oyunları....
4 yıldan fazla önce
ironikali profil resmi
ironikali
Filme gösterime girdimi girmedimi bilmiyorum, girmese bile internete düştü ordan rahatlıkla izlenebilir.
4 yıldan fazla önce
okandemirel profil resmi
okandemirel
daha film gösterime girmeden 73 kişi izlemiş helal valla
neredeyse 5 yıl önce

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 filmini beğenenler

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 filmi hakkında ilgi çekici içerikler