Kizil Ekim (The Hunt for Red October) (1990) afişi

Kizil Ekim (1990)
The Hunt for Red October

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Gerçekçi, Kült
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
135 dakika
Ricky.McFloyd Rus Kaptan Marko Ramius (Sean Connery), Amerika'ya iltica etmeye karar verir ve gemideki KGB subayını öldürerek Amerika'ya yönelir. Onu durdurmak isteyen Ruslar, Amerika'ya kaptanın kontrolden çıktığını ve füzelerini ateşlemeyi planladığını söylerler. Bunun üzerine CIA ajanı Jack Ryan (Alec Baldwin), geminin kontrolünü ele geçirmek ve kaptana eşlik etmek için denizaltıya biner.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bir soğuk savaş aksiyonu. Salt aksiyon arayanlar keyif almaz muhtemelen öyle büyük patlamalar falan yok fakat taktik, strateji ve konu akışı olarak çok başarılı gerçekten. Ayrıca denizaltılar üzerinden gitmesi ayrı güzel. 7,5/10
1
neredeyse 2 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Rus Kaptan Marko Ramius (Sean Connery), Amerika'ya iltica etmeye karar verir ve gemideki KGB subayını öldürerek Amerika'ya yönelir.Onu durdurmak isteyen Ruslar, Amerika'ya kaptanın kontrolden çıktığını ve füzelerini ateşlemeyi planladığını söylerler. Bunun üzerine CIA ajanı Jack Ryan (Alec Baldwin), geminin kontrolünü ele geçirmek ve kaptana eşlik etmek için denizaltıya biner.
0
3 yıldan fazla önce

The Hunt for Red October filmini beğenenler

The Hunt for Red October filmini içeren raflar

The Hunt for Red October filmi hakkında ilgi çekici içerikler