Pamuk Prenses ve Avci 2 (The Huntsman: Winter's War) (2016) afişi

Pamuk Prenses ve Avci 2 (2016)
The Huntsman: Winter's War

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.7 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Fantastik
Ülke
ABD
Süresi
114 dakika
KerseL Buz Kraliçesi Freya (Emily Blunt), kız kardeşi Ravenna'nın (Charlize Theron) öldüğünü öğrenince, onu hayata döndürebilmek için Büyülü Ayna'yı kullanabilecek son büyücünün yardımına başvurur ve Ravenna, aynanın altından derinliklerinden geri gelir. Şimdi ikisi güçlerini birleştirip çok daha tehlikeli olmuştur. Onları durdurabilmenin tek yolu, bizzat Freya'nın yetiştirdiği, ancak "kalplerini aşka kapatma" emrine itaat etmeyen Eric (Chris Hemsworth) ve Sara'nın (Jessica Chastain) başını çektiği avcıların sürüldükleri ülkelerden gelip yeniden güçlerini birleştirmesidir. Chris Hemsworth ve Kristen Stewart'ın başrolünde oynadığı 2012 yapımı fantastik aksiyon filmi Pamuk Prenses ve Avcı’nın devam filmi.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Aşk, savaş, prenses, kraliçe hepsinin bir arada olduğu geniş oyuncu kadrosu ve güzel kurgusuyla seyir zevki yüksek bir devam filmi olmuş. Tavsiye ederim.
1 yıl önce
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
oyy oyy! bu film harika olmş. pamukprenses hikayesinden ayrı hayala kurulmuş bence cok iyi kurgu ve düşünce. 2. film bi harika ilkini izlemeden bunu izlemyin ama kacırmayın olayları!!!
1 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
avcımızın nasıl avcı olduğunu anlatan, ketun bir adama nasıl döndüğünü gösteren ayrıca avcının bir hitab dan öte çetrefilli ve uzun eğitimler sonrası kazanılan bir ünvan olduğunu anlatan film.
avcı evrenine dair yeni bilgiler verilse de yine boşluklarımız var. cüceler, goblin, boynuzlu yaratıklar. yüzüklerin efendisi gibi her şeyi anlatacakları belli. bekleriz :-) gizli sahneden sonra aklıma gelen "bir sonraki filmde pamuk prenses mi kötü olmaya karar verecek" oldu. aynayı geri istemiyor muydu? ee kırıldı :-) haber getiren kuşta verir gazı.
görsel açıdan önceki filmle aynıydı. doyurucu.
avcımızı herkesi yenen bir kahraman yapmadıkları güzel bir ayrıntı. onlardan çok var. filmi beğendim. eski meraklarımın cevabını alsamda yeni meraklar vermiş olması başarısının devam ettiğinin bir kanıtı.
diğer yandan sara karakterini geri getirmelerini beklemiyordum süpriz oldu. ona da bir hikaye vermişler.
1 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
film güzeldi.yazılardan sonraki sondan 40. saniyede başka sahne var..
1 yıldan fazla önce
xavalon profil resmi
xavalon
Hikayenin içinde Goblinler girmeseymiş keşke...
1 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Aksiyon,heyecan,romantizm,savaş,dövüş,mizah,her şeyden biraz var,çok beğendim.Hemsworth'lerden Chris yine o anlaşılmaz aksanıyla çok sevimliydi.Ayrıca Sam Claflin'imizi 5dk da olsa pamuk prens rolünde görmek ayrı bir güzellikti ;) Filmde prenses eksikliği var yalnız,gözlerim hep bir prenses aradı.Sanırım bu kez de böyle olsun demişler.İki güzel kötü kraliçe de süperdi.Akıcı ve güzel bir film.
1 yıldan fazla önce
seraytaylan profil resmi
seraytaylan
yorumları okuduğumda beklentim düşük bir şekilde izlemiştim ama ilk film gibiydi gayet güzeldi..
1 yıldan fazla önce
elganja. profil resmi
elganja.
4 sene önce gişede fena iş çıkartmayan Pamuk Prenses ve Avcı'nın devam filminin gelmesi kaçınılmazdı, lakin bu sefer yönetmen koltuğunda ilk filmin yardımcı yönetmeni Cedric Nicolas-Troyan var. Fantastik dünyaları ve aksiyonu sevenler için başarılı sayılabilecek, ilk filmden aşağı kalmayan bir devam filmi. Finalde ise hikayenin henüz bitmediği mesajı açıkça veriliyor...
1 yıldan fazla önce
faintingangel profil resmi
faintingangel
ben sevmiyorum bu tarz filmleri. çok karanlık. iç sıkıcı. bazen de ürkütücü.
1 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
İlk filmden daha iyi, daha etkili olmuş. Çok beğendim. Kraliçeler deseniz ikisi de mermer gibi bir surata sahipti. Baktıkça bakası geliyor insanın :D Avcıların eğitilme aşamaları aşırı hoşuma gitti. Sonunda Kraliçe'nin onları sahiplenmesi de on numara beş yıldız bir hareketti. ^^
1 yıldan fazla önce
Jackup profil resmi
Jackup
Kesinlikle ilk filminden daha başarılı olmuş.Artık Kristen Stewart'ın yokluğundan mıdır yoksa Emily Blunt'ın farkedilen oyunculuğundan mıdır bilemedim ama senaryo ve görsellik de kadroyla birlikte level atlamış
1 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Kristen Stewart'ın yokluğu! hissediliyor; böylece filmi gözlerimi devirmeden gayet keyifli bir şekilde izleyebildim =D Bu filmde, ilk filmdeki, Avcı'nın o melankolik takılmalarının, pek kimseye selamı sabahı olmayışının sebebini öğreniyorsunuz. Avcı'nın somurtuk olmadan önceki sevimli hallerine şahit olabiliyorsunuz =] Film ilk filmde de olduğu gibi bana biraz karanlık geldi, yani gizemli güzel anlamda karanlık değil de bildiğimiz ilk anlamıyla karanlık geldi. "Sinema ekranının aydınlığını" arttırmak istedim film boyunca. Bir de şu prensesler kraliçeler hepsi karıştı artık bende. White Queen/ Ice Queen/Queen Freya/Elsa?
1 yıldan fazla önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
Görsellik ve TR Dublajı harika olmuş. Cedric Nicolas-Troyan'ı da yönetmenliğinden ötürü kutlamak gerek. Adam sağlam iş çıkarmış. Konu orta karel ilerlese de, film sıkmadan kendini izlettiriyor.
neredeyse 2 yıl önce

The Huntsman: Winter's War filmini beğenenler

The Huntsman: Winter's War filmini içeren raflar

The Huntsman: Winter's War filmi hakkında ilgi çekici içerikler