Onaltinci raund (The Hurricane) (1999) afişi

Onaltinci raund (1999)
The Hurricane

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
146 dakika
FairyTalee Kasırga lakabıyla bilinen efsane boksör Robin Carter’ın orta siklet dalında ki büyük ve hızlı yükselişine tanık olduğumuz hikayede artık alanında bir numara aday bir boksör olmaya çok yakın olduğunu görüyoruz. Fakat Carter için olağandışı bir şeyin yaşanmadığı sıradan bir günde, çok sevdiği New Jersey’de arkadaşıyla beraber arabasında oturmaktadır ve aynı zamanda Jersey’de bulunan bir barda üç kişi cinayete kurban gider. İlk olarak Carter’dan şüphelenirler ve kendini aklayamayan genç boksörün kariyeri birden bire mahvolur. Öldürdüğü iddiası ile cezaevine giren Carter tam üç kez üst üste müebbet hapis cezasına çarptırılmak üzeredir…

Yorumlar

FairyTalee profil resmi
FairyTalee
hakkettiği değeri görmeyen başyapıtlardan bi tanesi. filmin sonunda mutluluktan gözyaşlarınızı tutamayacağınız ender filmlerden. muhteşemdi.
1
1 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Film tek kelime ile başyapıt arkadaşlar .. Bu film arşivinizde mutlaka bulunmalı ve izlemelisiniz , izletmelisiniz ... İzlememiş arkadaşlar çekim yılının 15 yıl önce olmasına bakmasınlar üst düzey bir film tavsiyeme güvenin :)
3
3 yıl önce

The Hurricane filmini beğenenler

The Hurricane filmi hakkında ilgi çekici içerikler