Diktatörle Görüsme (The Interview) (2014) afişi

Diktatörle Görüsme (2014)
The Interview

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
112 dakika
Ricky.McFloyd İlgiyle izlenen bir talk show programı, piyasaya yeni giren yapımcıyla ve karizmatik sunucusuyla yayınlandığı televizyon kanalında başarıyla devam etmektedir. Televizyon dünyasının durmaksızın üreten fabrikası, işlerken pek çok sırrı örter ve karanlık ilişkileri gizler. Tutunmaya çalışırken bir dakikada boğazına kadar batılabilirken tuhaf olaylar da etrafında gelişmeye başlar. Yapımcı ve sunucu da şov dünyasının kendileriyle ilgili yaptığı planlardan habersizdir. Bu planların içinde Kuzey Kore'nin başındaki diktatörün suikast komplosu da yer almaktadır.

Yorumlar

eminuk profil resmi
eminuk
Kabul etmeliyim, birkaç bölümde sağlam güldüm.Ama sonra neye uğradığımı şaşırdım. İğrenç espriler, James Franco'nun ayyuka çıkan iticiliği, pek çok zümreye yapılan hakaretlerin ardı arkası kesilmedi. Kuzey Kore gibi bir ülkeyi küçücük beyinleriyle anladıklarını sanmaları bir de Amerikayla karşılaştırmaları gerçekten küstahça. Hiçbir zeka unsuru yoktu filmde. Böyle bir gönderme yapacaksan alt yapın sağlam olmalı ve esprilerin kalitesi belli bir seviyede ilerlemeli. Ciddi bir konu böyle ele alınmaz. He canım he herkes kaka ama God bless America!
1
10 ay önce
melihkk1 profil resmi
melihkk1
Seth rogen ve James franco ikilisi aslında iyi komediler yaptılar. Ama bu yapım zorlama olduğu çok açık. Senaryosu yüksek ihtimal hükümet tarafından verilmiş. Ve oyunculuk yerlerde
0
1 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
Absürt filmlerin güzel örneklerinden. Franco ya rol hiç ama hiç gitmemiş ayrıca bu rolu de pek becerememiş. Sıkılmadan izleyebilirsiniz. Arkadaşlar filme film olarak bakalım vay ırkçıymıçda iğrençmişde şöyleymişte böyleymişte... Bi susunda film izleyelim ya uluslar arası ilişkiler okumuyoruz burda.
2
2 yıldan fazla önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Irkçı, Absürt, Sexist bir Hollywood komedisini. Amerika parmağını sokamadığı, her coğrafyaya sinemasıyla laf sokmaya, küçük düşürmeye, aşşağılamaya devam ediyor. Elbetteki sinema kurgusaldır. Fakat bu tarz filmlerde bundan öte politik yaptırımlar giriyor işe kanımca. Minimal ahlak sınırlarını aşıyorlar, Irkçılğı sempatikleştirme çabası var buram buram... Sinema yapmak için yapılan işler değil yani. Komik desen değil, bir gram sinemaya bişi kattı desen katmıyor. İzleyebileceğiniz bir çok iyi komedi filmleri varken bence bulaşmanıza gerek yok. Seth Rogen'ın beş para etmez filmlerine eklenen bir yenisi...
0
2 yıldan fazla önce
ensdgu profil resmi
ensdgu
Çok dalga geçiyorlar bu korelilerle birgün kafaları atcak göndercekler füzeleri ondan korkuyorum allahtan batıda değilim doğu tarafa yetiştiremezler
0
2 yıldan fazla önce
eness profil resmi
eness
zaman kaybi. bence amerikanın k.koreye normal olarak giremediği için filmle girmeye çalışmasını anlatan baştan sona propaganda yapılmış saçmalık öyküsü..
1
2 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Bir gunde iki absurd film. Sabah Dracula'nin Fatih Sultan Mehmet'i oldurmesini izledim,aksam da bir showmanin Kuzey Kore liderini oldurdugunu gorunce Amerikan sinemasinin geldigi noktayi gercekten takdir ettim:) Film propaganda filmi olabilir ama kendilerini daha cok rezil etmisler gibi geldi bana. Yalniz filmin birkac sahnesinde gercekten guldum. İsin siyasi propaganda kismini bir kenara birakirsaniz cerezlik niyetine izleyebilirsiniz;)
3
2 yıldan fazla önce
CagoTR profil resmi
CagoTR
ütopyanın dibi ama çok iyidi. Film işte güzeldi bence.
1
2 yıldan fazla önce
TabuttaRovasata profil resmi
TabuttaRovasata
saçmalığı çok saçma bir şekilde anlatan aşırı saçma bir propaganda filmi. İzlemeyin, izlettirmeyin vaktinize yazık.
0
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
gerçekten de çok saçma bir geyik olmuş. diktayı savunmak gibi olmayacaksa; "tencere dibin kara, seninki benden kara" gibi bir durumun saçmalıkları izlediğimiz. son olarak kendime de teessüf ediyorum bile bile oltaya gelip izlediğim için. hangi açıdan bakarsanız bakın, propaganda işte!
4
2 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
Son yıllarda moda olan boş komedi filmlerinden biri . İzlerken fena zaman geçirmiyorsunuz öyle çok iddiası olan bir yapımda değil fakat kuzey kore liderine yapılan hakaretler ve küçük düşürücü sahnelerle oldukca iyi reklamını yaptı . boş zamanı olanlara ve bazı sahnelerde gülmek isteyenlere tavsiye ederim .
0
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Film oldukça eğlenceli olmuş. İzlerken bayağı eğlendim. Bir iki saçma sahne mevcut fakat komedi filmi sonuçta olabilir :D final sahnesi de güzeldi aksiyon yönünden. Katy Perry'nin şarkısı üstünden yapılan herşeye fazlasıyla güldüm :D ama finalde nasıl duygusal bir şarkıya çevirdikleri de şaşırttı :D kısaca eğlenceliydi komediseverlere tavsiye ederim.
1
2 yıldan fazla önce

The Interview filmini beğenenler

The Interview filmini izlemek isteyenler

The Interview filmini içeren raflar

The Interview filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön