The Invitation (2015)

The Invitation (2015)

Puan 6.5 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
100 dakika
27
6
95
33
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Yapmayın etmeyin gitmeyin şöyle davetlere bizi de germeyin yaa. Epey bi vakit sıkıldım ne olacaksa olsun artık dedim ortamdaki kasvet beni mahvetti meğer hareket sonlardaymış. Kafası güzel insanlar cemiyeti :))
error_outline
1 yıldan fazla önce
dominiko profil fotoğrafı
dominiko
1 saat aşırı sıkıldım. O 1 saat içinde sonunu tahmin ettim. Son 20 dakikayı da neden bu filmi izlemeye devam ettiğimi düşünerek geçirdim. Bilemiyorum. Beğenemedim.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Gerilim dozu gayet yerinde. Finale de güzelce ağır ağır taşıyor. Finalin kendisi de bu hazırlığın hakkını veriyor. Oyuncuların performansı yer yer çok başarılı yer yer de eğreti duruyor ancak bu tarz gerilim dozu yüksek filmlerde bu eğretilik farklı bir tat katıyor filme ki bunu beğeniyorum şahsen. 7/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Arkadaşlar fazlaca yorum okumadan izlemeyin şahsen piskolojik film sever biriym ama dandik yani öteye geçemez son 20 dk sardır izle 1saat 20 dk kim kimin kucağındaymış afedersiniz onu dinliyorsnuz bunu sanat olarak görüyorsanız izleyin iyi seyirler.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Yorumları okuyunca kafamda o kadar çok senaryo kurdum bozdum ki! "Ne olabilir son anda insanlar şaşırmış" diye... Artık hayalgücüm ne kadar çalıştıysa bu son bana çok yayvan geldi :D Ben daha iyilerini düşünmüştüm neyse bu da idare eder :p. Film çok dingin ilerliyo ve çok büyük tiyolar veriyo keşke biraz ters köşe yapsalardı ya da ne bilim biraz daha üstü kapalı olsaydı.Sıkmıyo ama düşündürmüyo da, yorumlar daha bir merak uyandırıcıydı benim için :D
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
BOZO profil fotoğrafı
BOZO
Son zamanlardaki en sağlam gerilim filmlerinden biri . Filmde gerilim dozu yavaş yavaş veriliyor ve sonlara doğruda hakkını veriyor . Sonundaki o görüntüde insanın tüylerini diken diken etmeye yetiyor...
error_outline
5 yıldan fazla önce
Sekyazar profil fotoğrafı
Sekyazar
Film iki yarıdan oluşuyor ilk yarı bence aşırı uzun tutulmuş fakat gerilim tarzında izlenecek filmlerden
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Rahatsız edici sakin bir ilerleyişi var. Benzer birçok film gibi olan biten son 20 dk da oluyor. Finaldeki son görüntü de oldukça tatsızdı.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Bana göre nefes kesen akıcı sürekli diken üstünde ve patlamaya hazır hissetiren yılın en sağlam gerilim yapımlarından. Beklenen patlama biraz geç geliyor gibi ama geldi mi de hakkını verip psikolojinizi güzelce bir sarsıp sizi kara ekrana şöyle kısa bir süre kitliyor. Ya da belki bir tek ben öyle hissettim. Ben çok etkilendim ve şiddetle öneririm. O son sahne !! Gerçekte böyle bir şey olduğunu düşündükçe tüylerim diken diken oluyor.
error_outline
6 yıldan fazla önce