The Karate Kid (1984)

The Karate Kid (1984)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aksiyon, Huzur, Aile Filmi
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
126 dakika

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Sefa profil resmi
Sefa
Cilala parlat efsanesinin ilk filmini izlemek güzeldi.
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Serinin ilk filmi gayet güzeldi. Anlamlı bir olay örgüsü var ki sonradan seriye devam ettiğinizde yavaş yavaş çocukla birlikte siz de gelişiyorsunuz sanki :) İzleyin yahu hala izlemediyseniz. Pekiştirme amaçlı arada izleniyor yani :)
neredeyse 3 yıl önce
yigidoo profil resmi
yigidoo
izleyin izlettirin !
neredeyse 4 yıl önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
''Aptal insanlar hayatın gerçeğidir.Kazan ya da kaybet, önemli değil. iyi dövüş ve saygı duyulsun'', ''intikam istersen mezarını kazmaya başla.'' gibi güzel enstantaneler barındıran, kaba güce karşı bilginin-zekanın gerçek karate olduğunu vurgulayan, bir kuşak için efsane sayılan, verdiği dersler ve savunma sanatlarının incelikleri ile öne çıkan güzel film..
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Babasının ölümünden sonra Daniel annesi ile Newark'tan New Jersey'e taşınmıştır. Kaldıkları yerde kibar Okinawalı Bay Miagi ile tanışacaktır. Okuldan yeni arkadaşı Ali Mills ile kumsalda gezerken onun eski erkek arkadaşı ve Cobra karate okulunun en iyi öğrencisi Johnny ile başını belaya sokar. Bu çekişme ile süregelen olaylar sonucunda bir gün Daniel Johnny ve onun karate okulu arkadaşları tarafından dövülürken Bay Miagi'nin onu kurtarmasına kadar giden bir süreci başlatır. Miagi ilk sefer Daniel'ın onun sensei olması isteğini reddedecektir. Fakat Johnny ve arkadaşlarının intikam isteği üzerine onun hocası olmayı kabul eder.
4 yıldan fazla önce

The Karate Kid filmini beğenenler

The Karate Kid filmini içeren raflar

The Karate Kid filmi hakkında ilgi çekici içerikler