Karate Kid (The Karate Kid) (2010)

Karate Kid (2010)
The Karate Kid

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Aile Filmi, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
140 dakika
Turkeywood profil resmi
Turkeywood
chan ve yine harika bir film :) sıkılmadan izledim.
3 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Yavru Smith olmayaydı daha iyi olur muydu diye düşünmedim değil. Chan abimiz yine harikaydı yalnız. Miyagi amcalısı da var bunun. 1984 yapımlı the Karete Kid ile aynı hikaye. Oyuncular farklı ama felsefesi eksik olmuş bunun biraz bence. İzlenir mi ? izlerseniz izlenir :D
3 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
İçinde her türlü duyguyu bulunduran ailecek izlenebilecek güzel bir film. İzlemeyenlere tavsiye ederim.
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
12 yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin'e taşınmak zorunda kalır. Çin'deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying'e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir. Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Mr. Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
5 yıl önce
MinDFoRCe profil resmi
MinDFoRCe
ceket giyme sahnesi oldukça iyidir ve jackie chan'in verdiği eğitimde öyle. 1980'lerin karate kid efsanesine gölge düşürmeyen güzel bir film.
5 yıl önce